قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

استقبال گسترده از دومین روز همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

تاریخ انتشار : شنبه 13 بهمن 1397 - 20:45

دومین روز همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با برگزاری سخنرانی های متعدد، کارگاه های ارائه محصول، پنل های تخصصی و تقدیر از برگزیدگان مسابقه سخن تازه و مرحوم دکتر نوربخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، استقبال در دومین روز همایش نیز مانند روز نخست بسیار قابل توجه بود و سالن های اصلی و جانبی، نمایشگاه و پنل های تخصصی شاهد حضور پرتعداد فعالان و کارشناسان حوزه بانکداری الکترونیک و پرداخت بود.

در کنار این همایش، نمایشگاه های تخصصـی جهت معرفی دستاوردهای سـازمان های ارائه‌کننـده خدمات بانکی کشـور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت دایر بود. در این نمایشگاه بانک حکمت ایرانیان، جهت معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود حضور چشمگیر داشت.

دکتر عسکرزاده، مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان در روز دوم این همایش با حضور در این همایش از غرفه بانک حکمت ایرانیان و سایر غرفه ها دیدن کرد.

سخنرانان اصلی روز دوم دیوید کول، رامبرت نامی، اسماعیل لاورجن و مهندس سید ابوطالب نجفی بودند. این سخنرانان موضوعات مختلفی را مانند صنعت بانکداری پس از تحریم، فرصت ها و چالش ها بررسی کردند.

پنل های تخصصی نیز در این روز مخاطبان فراوانی داشتند، یکی از جالب ترین این پنل ها با عنوان شاپرک از آغاز تا سرآغاز با حضور مدیرعامل شاپرک و کارشناسان این حوزه برگزارشد.

سخنرانی های متنوعی نیز در سالن های جانبی برگزار شد؛ توصیه های سیاستی نظارت بر فناوری اطلاعات توسط دکتر نیما امیرشکاری، شناسایی آماری توزیع حاکم بر ابزارهای پرداخت و ارائه مدلی کلی برای فضای پرداخت توسط دکتر محمدرضا جمالی از جمله این سخنرانی ها بود.

دکتر دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی در ساعات پایانی همایش در اقدامی در خور تقدیر با حضور در میان خبرنگارانی که این دو روز پوشش خبری همایش را برعهده داشتند از آنان تشکر کرد و افزایش آگاهی ها و حساسیت های افکار عمومی نسبت به مقوله بانکداری و پرداخت الکترونیکی را محصول زحمات اصحاب رسانه دانست.

معرفی و اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه سخن تازه و مرحوم دکتر نوربخش نیز دو قسمت پایانی پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت بود.

نظرات

پاسخی بگذارید