قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

انعقاد تفاهم‌نامه مشترک تأمین مالی بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد و شرکت سرمایه گذاری گروه مالی کیمیا

تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1402 - 9:40

در حاشیه دهمین دوره رویداد کیش اینوکس در مرکز همایش‌های بین المللی کیش، تفاهمنامه مشترک جهت تأمین مالی منطقه ویژه اقتصادی لامرد با شرکت سرمایه گذاری گروه مالی کیمیا (مس ایرانیان) منعقد گردید.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، با حضور مدیران عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد و شرکت تامین سرمایه کیمیا تفاهم نامه مشترک تأمین مالی به امضا طرفین رسید.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه، همکاری مشترک درخصوص بررسی زمینه‌های همکاری در حوزه‌های مختلف بازار سرمایه، استفاده از ظرفیت‌های قانونی و مالی تأمین سرمایه جهت تسهیل و توسعه تأمین مالی پروژه‌ها و طرح‌های سرمایه‌گذاری شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد از محل منابع بازار سرمایه صورت خواهد پذیرفت.
همچنین بر اساس این تفاهمنامه به منظور معرفی مزیت‌های منطقه در حوزه سرمایه‌گذاری، تهیه و راستی آزمایی انواع گزارش توجیهی، مالی و اقتصادی مورد نیاز منطقه و یا اشخاص حقیقی و حقوقی معرفی شده توسط منطقه بر اساس قراردادهای مجزا و مورد توافق طرفین، مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری شامل حضور در جلسات سرمایه‌گذاری و مذاکره تا عقد قرارداد فی ما بین اشخاص ثالث و منطقه حسب مورد در قالب قرار داد مجزا با توافق طرفین و با رعایت قوانین و مقررات دولتی از سوی منطقه صورت خواهد گرفت.
لازم به ذکر است، شرکت تامین سرمایه کیمیا (مس ایرانیان) بصورت تخصصی در حوزه صنعت و معدن و فلزات فعال می باشد .

نظرات

پاسخی بگذارید