قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

بارش برف و باران در راه شهر‌های ایران

کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت آب‌وهوایی چند روز آینده کشور گفت: امروز در نیمه غربی کشور به تدریج سواحل، دامنه‌های جنوب، دامنه‌های البرز و زاگرس بارندگی همچنان ادامه دارد.

گودرزی ادامه داد: فردا چهارشنبه و پنجشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، گستره بارش‌ها بیشتر می‌شود بخش‌هایی از مرکز و شمال شرق کشور را هم دربر میگیرد و همچنین شدت بارش‌ها در جنوب غرب کشور و سواحل غربی دریای خزر برای فردا بیشتر می‌شود، این سامانه جمعه در قالب برف در بیشتر مناطق کشور بجز شمال شرق، شمال غرب در سایر مناطق کشور شاهد بارندگی هستیم.

کارشناس هواشناسی گفت: این سامانه بارشی روز شنبه از کشور خارج می‌شود و نکته دیگر اینکه پنجشنبه و جمعه در بیشتر مناطق کشور بارندگی و کاهش دما را برای بیشتر استان‌های کشور در انتظار است که این سرمای هوا بیشتر در شمال شرق خراسان جنوبی رخ میدهد.

وی بیان کرد: بارش‌ها پنجشنبه و جمعه در مناطق غرب کشور به صورت برف است و برای سه روز آینده خلیج فارس و دریای خزر مواج و ناآرام است. برای امروز و فردا بارش‌ها در تهران با شدت و ضعف ادامه دارد و هوای تهران سردتر خواهد شد.

گودرزی گفت: شدت هوای امروز برای بیشتر استان‌های غربی و شمال غرب و شمال کشور و همچنین تهران و کرج بارش‌ها همچنان به نسبت شدیدتر ادامه دارد و بالا امدن آب رودخانه ها، لغزندگی جاده‌ها به علت بارش‌ها وجود دارد.

خبرآنلاین

مطالب مرتبط

عضو شورای شهر: تهران فقط در ظاهر تعطیل است

عضو شورای شهر: تهران فقط در ظاهر تعطیل است

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت:...

حرم عبدالعظیم(ع) دو هفته تعطیل می‌شود

حرم عبدالعظیم(ع) دو هفته تعطیل می‌شود

آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) از تعطیلی دو هفته‌ای این...

کشف ۲۶تن شیرخشک قاچاق در ایرانشهر

کشف ۲۶تن شیرخشک قاچاق در ایرانشهر

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: با هوشیاری...

عملیات دستگیری سارقین و معتادان متجاهر

عملیات دستگیری سارقین و معتادان متجاهر

عملیات دستگیری سارقین و معتادان متجاهر، توسط پلیس...

نظرات

پاسخی بگذارید