قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

با مشارکت ۹۴ درصدی کارکنان؛ آزمون جامع بانکداری کارکنان بانک سینا برگزار شد

آزمون جامع بانکداری کارکنان بانک سینا روز جمعه ۲۴ دی ماه با حضور بیش از ۲۴۰۰ شرکت کننده و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در تهران و مراکز استان های منتخب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا؛ این آزمون به همت معاونت سرمایه های انسانی و در راستای اجرای برنامه های توسعه ای بانک مبنی بر ارتقاء سطح آگاهی و دانش همکاران در حیطه فعالیت ها در تهران و ۲۹ مرکز آزمون در مراکز استانهای منتخب برگزار شد. کارکنان بانک سینا با مشارکت ۹۴ درصدی در این آزمون، سطح دانش و توان علمی خود را محک زدند.
معاون سرمایه های انسانی بانک سینا با حضور در دانشگاه امیرکبیر محل آزمون همکاران در تهران اعلام کرد: ارتقاء کیفیت علمی سرمایه های انسانی هر سازمان، اصلی ترین عامل توسعه آن سازمان برای رسیدن به موفقیت است. آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد به‌ منظور تدوین و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای، از جمله برنامه‌های بانک سینا است که این آزمون نیز در همین راستا برگزار می شود.
جعفری از مهمترین دستاوردهای آزمون را، لحاظ کردن نتایج و رتبه کارکنان در ارتقاء و انتصاب آنان در بخش های مختلف با هدف ایجاد فرصت برابر و رقابتی عادلانه برشمرد و اظهار داشت: پایش اثربخشی دوره های برگزار شده قبلی، تشویق همکاران به یادگیری جهت ارتقاء سطح دانش و آگاهی خود، رتبه بندی علمی مناطق و ستاد بر اساس میانگین نمرات، تعیین نقاط قابل بهبود جهت برگزاری دوره های آتی در سال ۱۴۰۱ و شناسایی نفرات برتر آزمون جهت حضور در المپیاد بانکی از دیگر دستاورد های آزمون است.
وی در ادامه تصریح کرد: در اجرای فرایند آزمون، با معرفی عناوین کتب، جزوات آموزشی و همچنین ۱۰۰۰ سوال تستی طبقه بندی شده توسط اداره آموزش و مدرسین داخلی بانک، سوالات آزمون به صورت ” محتوامحور” از این مآخذ تدوین و طراحی گردید.
معاون سرمایه های انسانی بانک سینا افزود: امیدوارم بانک سینا در سایه نیروی انسانی توانمند و باانگیزه، بتواند در عمل به وظایف خود در برابر ملت شریف ایران و تامین خواسته ها و مطالبات مشتریان در زمینه خدمات بانکی به ویژه در حوزه محصولات جدید و نوآورانه همچنان سربلند و پرافتخار باشد.

مطالب مرتبط

افزایش سقف اعتبار طرح «طراوت» بانک آینده

افزایش سقف اعتبار طرح «طراوت» بانک آینده

بانک آینده با هدف رونق تولید و کسب‌وکار، فراهم‌ساختن...

اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب رونق اقتصادی است

اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب رونق اقتصادی است

«بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب استان فارس با دکتر...

می خواهیم در بازار بیمه زندگی بهترین باشیم

می خواهیم در بازار بیمه زندگی بهترین باشیم

جشنواره فروش بیمه‌های زندگی کارآفرین با بررسی اهدا ف...

نظرات

پاسخی بگذارید