قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

بورس کالا بستر شفاف، علمی و تخصصی برای مولدسازی دارایی‌های دولت

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 23 آبان 1402 - 11:06

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌سازی مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت در کشور ایجاد شده که با نگاه ویژه دولت و مجلس در حال پیشروی است گفت: بورس کالا به دلیل رویکرد کاملا شفاف، علمی و تخصصی، بستر بسیار مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت است.

 

به گزارش ایرنا، محمد رضا پورابراهیمی با بیان اینکه ظرفیت بورس کالا برای مولدسازی دارایی‌های دولت بسیار قابل توجه است، اظهار کرد: به طور کلی ظرفیت‌سازی مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت در کشور ایجاد شده که با نگاه ویژه دولت و مجلس در حال پیشروی است.

وی با اشاره به اینکه مجلس از حوزه مهندسی‌سازی باید بتواند اتفاقات مثبتی را در برنامه هفتم توسعه و بودجه ۱۴۰۳ برای اقتصاد کشور رقم بزند، افزود: برنامه‌های قابل توجهی در برنامه ۵ ساله هفتم توسعه و همچنین بودجه ۱۴۰۳ به منظور حمایت از بازار سرمایه در نظر گرفته شده است که با نهایی شدن تمامی الحاقیه‌های مربوط به برنامه هفتم، فهرست مطالب برای فعلان اقتصادی و بازار اعلام خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه اقدامات قابل توجهی از سوی دولت و مجلس برای حمایت از بازار در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: ظرفیت مناسبی به منظور بهره‌مندی از بورس کالا در کشور ایجاد شده است.

پورابراهیمی در پایان با تاکید براینکه بورس کالا ابزار قدرتمندی برای مولدسازی به شمار می‌رود، گفت: بورس کالا به دلیل رویکرد کاملا شفاف، علمی و تخصصی، بستر بسیار مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت است.

نظرات

پاسخی بگذارید