قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

تقدیر بانک مرکزی از روسای شعب نمونه بانک حکمت ایرانیان

تاریخ انتشار : دوشنبه 15 بهمن 1397 - 18:17

این مراسم که روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ با حضور همتی رئیس کل بانک مرکزی، حیدری رئیس مرکز آموزش بانکداری و تنی چند از مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره بانک ها در سالن اجتماعات بانک مرکزی برگزار شد. از پنج رئیس شعبه نمونه بانک حکمت ایرانیان تقدیر به عمل آمد. در این مراسم که با حضور آقای بخشی نیکو، عضو هیئت مدیره و ناظر بر امور اجرایی، جهانبخش مدیر امور شعب و روسای نمونه بانک حکمت ایرانیان برگزار شد، حیدری در سخنانی ضمن مثبت شمردن این رویه خاطر نشان کرد که معیار سنجش مدیران موفق بر اساس ساختار نظام بانکی هر بانک تعریف شده و انتخاب آنها به عهده آن بانک می باشد.

پس از آن، مراسم تقدیر از روسای شعب بانک ها برگزار شد که در این مراسم آقایان موسوی، رئیس شعبه مرکزی خرم آباد، امامی رئیس شعبه مرکزی اهواز، ارزانش رئیس شعبه آبشناسان تهران، شیخی رئیس شعبه مرکزی مشهد، سبقت رئیس شعبه مرکزی شیراز حائز مقام برتر شدند.

پس از این مراسم روسای شعب برتر بانک حکمت ایرانیان به دیدار دکتر عسکرزاده، مدیرعامل محترم بانک رفته و در نشستی صمیمانه به بیان خواسته ها و نیازهای خود پرداختند. در این دیدار دکتر عسکرزاده حضور نیروهای وفادار را یکی از الطاف خداوند دانسته و برای ایشان آرزوی سربلندی، سرافرازی و موفقیت بیش از پیش در زندگی نمود.

نظرات

پاسخی بگذارید