قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

تکذیب مهاجرت کارگران ایرانی به افغانستان

تاریخ انتشار : یکشنبه 5 خرداد 1398 - 15:02

رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان، شایعه مهاجرت کارگران ایرانی به افغانستان را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه ما هیچ گزارشی نسبت به اعزام نیروی کار کشورمان به افغانستان بجز نیروی کار متخصص نداشته‌ایم.
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان، شایعه مهاجرت کارگران ایرانی به افغانستان را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه ما هیچ گزارشی نسبت به اعزام نیروی کار کشورمان به افغانستان بجز نیروی کار متخصص نداشته‌ایم.

علا میرمحمد صادقی، با تکذیب برخی شایعات مطرح شده در خصوص مهاجرت نیروی کار ایرانی به سمت افغانستان اظهار کرد: تا این لحظه ما هیچ گزارشی نسبت به اعزام نیروی کار کشورمان به افغانستان بجز نیروی کار متخصص نداشته‌ایم.

رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان با بیان اینکه هیچ منطقی برای حضور نیروی کار ساده ایرانی در افغانستان وجود ندارد افزود: اگر ایرانیان بخواهند در خارج از کشور کار کنند قطعاً کشورهای زیادی برای نیروی کار ایرانی وجود دارد که هم برای نیروی کار، درآمد بالاتری داشته باشد و هم از امکانات بیشتری برخودار باشند.

در هفته‌های اخیر در برخی از شبکه‌های اجتماعی این شایعه مطرح شده بود که به دلیل افت ارزش پولی کشور، کارگران و نیروی کار ایرانی عازم افغانستان هستند.

مطالب مرتبط

نظرات

پاسخی بگذارید