قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

جشنواره ارمغان دی ویژه مشتریان و کارکنان گروه مالی دی

تاریخ انتشار : یکشنبه 7 بهمن 1397 - 11:40

مشتریان و کارکنان گروه مالی دی در قالب جشنواره ارمغان دی از تخفیف ویژه بیمه بدنه خودرو برخوردار می شوند.

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ در جشنواره ارمغان دی که با هدف رضایتمندی مشتریان برگزار می شود مشتریان و کارکنان گروه مالی دی از تخفیفات ویژه بیمه بدنه خودرو برخوردار می شوند که این خدمات در شهر تهران توسط شرکت خدمات بیمه امید بنیان دی و در استان ها توسط شعب بیمه دی اجرایی می شود.
بر اساس این گزارش، مشتریان می توانند با مراجعه به شعب بانک دی نسبت به اخذ معرفی نامه برای ارائه به شعب بیمه دی اقدام نمایند و در شهر تهران نیز به منظور رفاه مشتریان و سهولت در تردد ، شماره تماس مشاورین شرکت خدمات بیمه ای امید بنیان دی (مجری طرح) توسط شعب بانک دی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که مشاورین ضمن تماس با مشتریان و هماهنگی برای بازدید از خودرو نسبت به صدور بیمه نامه اقدام خواهند کرد.
این جشنواره با ۴۰ درصد تخفیف علاوه بر سایر تخفیفات مقرر (با رعایت سقف ۷۰ درصد) از بهمن ماه سال جاری به مدت سه ماه برگزار می شود و در پایان به قید قرعه مبلغ ۵۰ میلیون ریال به ۴ نفر از بیمه شدگان اعطاء خواهد شد.
گفتنی است، با حضور محمدرضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی، احمد عبدالهیان، مدیرکل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک دی و جمعی از مدیران بانک و بیمه از طرح جشنواره ارمغان دی ویژه مشتریان و کارکنان گروه مالی دی رونمایی شد.

نظرات

پاسخی بگذارید