قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

حضور «علی نصیریان» در جشنواره فیلم فجر

بازیگر فیلم سینمایی «لامینور» گفت: علاوه بر فیلم سینمایی لامینور به تازگی بازی در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی «مجید مجیدی» را به پایان رساندم که برای بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده است.

 

وی درباره کیفیت فیلم سینمایی «لامینور» اذعان کرد: واقعیت امر تا پیش از اکران یک فیلم سینمایی نمی‌توان درباره کیفیت آن اظهار نظر خاصی کرد، منتها بدون شک من ایده کارگردانی و فیلمنامه را دوست داشته‌ام که بازی در آن را پذیرفتم، از نظر من فیلم شسته رفته‌ای بوده و در کل از حضور در آن راضی هستم.

بازیگر سریال «شهرزاد» پیرامون سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: علاوه بر فیلم سینمایی لامینور به تازگی بازی در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی «مجید مجیدی» را به پایان رساندم که برای بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده است.

وی درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: من دنبال این چیزها نیستم و برای دریافت سیمرغ در فیلمی بازی نمی‌کنم، در ثانی این حرف‌ها از من گذشته است.

نصیریان درباره نقش خود در فیلم سینمایی «خورشید» خاطرنشان کرد: فیلمنامه داستان خوبی دارد و من هم کار را دوست داشتم اما حالا باید دید در نهایت و روی پرده چه فیلمی به نمایش در می‌آید، شخصاً به دنبال سیمرغ نیستم اما امیدوارم اتفاقات خوبی برای فیلم مجیدی بیفتد.

میزان

مطالب مرتبط

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

دبیر شورای صنفی نمایش گفت که فیلم سینمایی «تا ابد» به...

احمد پورمخبر درگذشت

احمد پورمخبر درگذشت

احمد پورمخبر که با بازی در سریال‌های طنز رضا عطاران به...

برد پیت بازیگر «قطار تندرو» شد

برد پیت بازیگر «قطار تندرو» شد

برد پیت ستاره آمریکایی برنده جایزه اسکار بازیگر فیلم...

ارجمند: هرگز بازی در «شهرزاد» را قبول نمی‌کردم

ارجمند: هرگز بازی در «شهرزاد» را قبول نمی‌کردم

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون آرزوی قلبی‌اش تمام...

نظرات

پاسخی بگذارید