قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

دعوت به خویشتنداری چراغ سبز به تروریستهاست

ریس قوه قضائیه گفت: غربی هایی که در مقابل ترور دعوت به خویشتنداری می کنند، در واقع به تروریست ها چراغ سبز نشان می دهند.

آیت الله رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه گفت: شهیدفخری زاده قهرمان «بی اثر کردن تحریم و تهدید» دشمن در حوزه هسته ای و دفاعی است.

وی ادامه داد: با اینکه بیشترین تهدید و تحریم در حوزه صنایع هسته ای و دفاعی کشور بوده ولی فخری زاده ها و شهریاری ها با قدرت آفرینی در این حوزه، تحریم ها را بی اثر کرده اند. منطق تولید قدرت با وجود تحریم و فشار، الگوی جوانان امروز کشور در همه حوزه ها از جمله حوزه اقتصادی است.

رئیس قوه قضائیه گفت: جریان تحریف در حال القای ترس و یأس و تسلیم در برابر دشمن است. قوی شدن در همه عرصه هاست که جریان تحریف را مفتضح و جریان تحریم را ناامید خواهد کرد.

رئیسی گفت: دادستان کل کشور با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان قضائی نیروهای مسلح، دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کارگروه ویژه ای برای تعقیب عاملان و آمران ترور تشکیل دهد. دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی در شناسایی و انهدام شبکه نفوذ در جای جای کشور و کسانی که از داخل به دشمن سیگنال توطئه می دهند، لحظه ای درنگ نکنند.

رئیسی ادامه داد: در انجام اقدامات بازدارنده نسبت به دشمن، نباید کوتاهی کرد چراکه دشمن فقط منطق قدرت را می شناسد. تحریم و ترور دو روی یک سکه هستند؛ غربی هایی که در مقابل ترور دعوت به خویشتنداری می کنند، در واقع به تروریست ها چراغ سبز نشان می دهند. امید بستن به رفع تحریم با مذاکره خطاست. تجربه نشان داده که در مقابل اهل «تحریم و ترور»، فقط باید قوی شد.

خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

ملانیا ترامپ دوباره سوژه رسانه‌ها شد

ملانیا ترامپ دوباره سوژه رسانه‌ها شد

همسر ترامپ پس از ورود به فلوریدا از همراهی دونالد...

آزمایش قوی‌ترین موشک جهان شکست خورد

آزمایش قوی‌ترین موشک جهان شکست خورد

در روز‌های گذشته قوی‌ترین موشک جهان توسط آژانس فضایی...

اولین اظهارات ترامپ پس از ترک کاخ سفید

اولین اظهارات ترامپ پس از ترک کاخ سفید

رئیس‌جمهور سابق آمریکا سکوت دو روزه خود از زمان کنار...

چین در حال واردات گسترده نفت ونزوئلا

چین در حال واردات گسترده نفت ونزوئلا

به نظر می‌رسد چینی‌ها در حال انتقال میلیون‌ها بشکه...

نظرات

پاسخی بگذارید