قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

«دورهمی» و «خندوانه» تابستان هم پخش می‌شود

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 31 خرداد 1401 - 13:03

برنامه‌های جدید جواهر سرخ، طنزستان و ادامه پخش دورهمی، خندوانه، شوتبال، تهمتن، کارستون، شکرستان، سریال سه دونگ سه دونگ، نسیم آوا و همچنین مجموعه دست به نقد از جمله برنامه های شبکه نسیم هستند که میهمان مخاطبان در فصل تابستان خواهند بود.

این شبکه با شروع فصل جدید برنامه های متنوع را در جدول پخش تابستانه خود جانمایی کرده است.

مسابقه جدید شبکه نسیم با عنوان جواهر سرخ در ۲۰ قسمت راهی آنتن می شود. مسابقه جواهر سرخ به تهیه کنندگی محمد رحیمی و کارگردانی سجاد شهریاری با اجرای کامران تفتی در جزیره هرمز تصویر برداری شده است. این برنامه در روزهای گرم تابستان از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

طنزستان
مجموعه تلویزیونی طنزستان به تهیه کنندگی محمد تاجیک از ۱۸ تیر ۱۴۰۱ مصادف با عید سعید قربان هر شب ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش خواهدشد. این مجموعه با ساختار ترکیبی نمایشی و بصورت آیتم محور و براساس موضوعات روز جامعه و با زبان طنز تولید شده است.

دورهمی
مسابقه بزرگ دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری در این دوره به پخش خود ادامه می دهد.این برنامه با رویکرد آموزشی و برپایه آگاهی بخشی طراحی و تولید شده است که جمعه و شنبه ساعت ۲۳ به روی انتن می‌رود.

خندوانه

خندوانه در ادامه فصل هشتم با کارگردانی و اجرای رامبد جوان و دعوت از میهمانان نام آشنا در روزهای یک شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۳ به پخش خود ادامه می دهد.

تهمتن
مسابقه بزرگ تهمتن با اجرای آیدین ختایی و بهداد سلیمی تا ۱۰ تیر ماه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن می رود تا با گذراندن چالش های جذاب، متنوع تهمتنِ دیگر خود را در این فصل بشناسد.

شوتبال
شوتبال در دو گروه آقایان و خانم ها با اجرای علی عامل هاشمی و سوگل طهماسبی شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱:۳۰ به روی انتن می رود تا فینالیست این دوره از مسابقه خود را معرفی کند.

کارستون
کارستون با اجرای میثم درویشان پور روند تکامل‌ مشاغل از گذشته تا فرم نوین امروزی را بررسی میکند و با همراهی یک روز کاری با هر حرفه، چالش ها، ویژگی و ظرفیت های آن کسب و کار را معرفی می کند. این برنامه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

شکرستان
مجموعه پویانمایی شکرستان با قسمت های جدید، شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم روی آنتن می رود. این انیمیشن نکات فرهنگی و اجتماعی را با نگاهی طنز بیان می‌کند.

دست به نقد
مجموعه کمدی دست به نقد به کارگردانی شهاب عباسی از دیگر برنامه های تابستانی این شبکه است که شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ از اول تیرماه از شبکه نسیم پخش می‌شود.

سه دونگ سه دونگ
مجموعه تلویزیونی سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو نیز در جدول تابستانه این شبکه قرار دارد که هر شب ساعت ۲۰ پخش می‌شود.

نسیم آوا
موسیقی های جذاب از هنرمندان کشورمان با اجرای رضا محبی پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

ایرنا

نظرات

پاسخی بگذارید