قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ردگیری مجرمان انگلیسی با برچسب جی پی اس

تاریخ انتشار : دوشنبه 29 بهمن 1397 - 9:24

مقامات انگلیسی قصد دارند با استفاده از دستبندهای مجهز به برچسب های جی پی اس هزاران مجرم را در سراسر این کشور کنترل کرده و از وضعیت و موقعیت جغرافیایی آنها مطلع شوند.

خبرگزاری فارس: مقامات انگلیسی قصد دارند با استفاده از دستبندهای مجهز به برچسب های جی پی اس هزاران مجرم را در سراسر این کشور کنترل کرده و از وضعیت و موقعیت جغرافیایی آنها مطلع شوند. اجرای این طرح از تابستان آینده در انگلیس و ولز آغاز می شود و این در حالی است که در برخی مناطق این کشور طرح یادشده به طور آزمایشی اجرا شده بود.

ردگیری مجرمان انگلیسی با برچسب جی پی اس

از این طریق می توان مطمئن شد که آیا مجرمان انگلیسی با دقت به قواعد رفتاری مورد تعهدشان پایبندی دارند یا خیر و آیا از منطقه ای که برای حضور آنها تعیین شده خارج شده اند یا خیر.

دولت انگلیس قصد دارد سالانه این برچسب ها را برای ۴۰۰۰ نفر به کار بگیرد. استفاده از این برچسب ها حضور مجرمان کم سن و سال را در زندان ها کاهش داده و از این روش به عنوان یک جایگزین مناسب زندان برای این افراد بهره گرفته می شود. زیرا حضور در زندان برای افراد کم سن و سال برای آنها بدآموزی به همراه خواهد داشت.

همچنین با استفاده از دستبندهای جی پی اس می توان بهتر و دقیق تر در مورد سرنوشت مجرمان قدیمی و اینکه آیا آنها لیاقت و آمادگی پیوستن به جامعه را دارند، تصمیم گرفت.

نظرات

پاسخی بگذارید