قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

روایت داریوش ارجمند از شهادت “حاج‌قاسم”/ برای جشن‌گرفتن در روز انتقام سپاه لحظه‌شماری می‌کنم

بازیگر نقش مالک اشتر اعتقاد دارد که شهادت حاج قاسم به‌مانند همان لحظه‌ای است که مالک اشتر به شهادت رسید و فرمان امیرالمؤمنین(ع) در دستانش بود.

 

بازیگری است که به نقش‌های مختلفی از جمله مالک اشتر سریال “امام علی(ع)” او را می‌شناسیم؛ داریوش ارجمند. او در برنامه فرمانده رادیو تهران گفت: صحبت کردن درباره “حاج قاسم” برایم خیلی سخت است و راه گلویم از تأثر و تألم بسته شده است. احساس می‌کنم پشتم شکسته اما نباید غصه خورد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی به تشییع‌های باشکوه و سیل خروشان جمعیت نگاه می‌کنم جوانانی به چشم می‌آیند که همه‌شان می‌گویند “من قاسم سلیمانی‌ام”. این را بدانید که اسلام با رفتن مالک اشتر در زمان خود حضرت علی متوقف نماند و نمی‌ماند. نمی‌دانم واقعاً از این مرد چه بگویم، رفت به خیل دوستان و همرزمانش همچون شهید کاظمی پیوست.

ارجمند تأکید کرد: سردار سلیمانی به‌اعتقاد من یک سپاه، لشکر و ارتش بود. من منتظر آن ضربت سپاه قدس و سپاه و ارتشم؛ آن شادی که باید بکنیم به روزی برمی‌گردد که انتقام این مرد بزرگ را می‌گیرند.

وی در خصوص شباهت شهادت مالک اشتر و شهادت “حاج قاسم” گفت: شهادت قاسم سلیمانی به‌مانند لحظه شهادت مالک اشتر است که فرمان حضرت علی(ع) در دستانش بود و دستش به زمین نیفتاد، سردار سلیمانی هم همین طور است. سردار سلیمانی به خاک نیفتاده؛ او یک روح و جان بود و از دست نرفته است.

بازیگر مالک اشتر سریال “امام علی(ع)” افزود: این بشارت را قرآن کریم به ما داده که آنها نمی‌میرند و زنده‌اند و نزد خداوندشان روزی می‌خورند. شما نگاه کنید قاسم سلیمانی با این تکفیری‌ها و داعشی‌ها چه کرد. من به امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری تبریک و تسلیت می‌گویم. تسنیم

مطالب مرتبط

چرا صفحات مجازی شبکه‌های تلویزیون بسته شدند؟

چرا صفحات مجازی شبکه‌های تلویزیون بسته شدند؟

اینستاگرام و فیسبوک حساب‌های کاربری سیما را که مطالبی...

هشدار رئیس بنیاد مستضعفان به زمین‌خواران

هشدار رئیس بنیاد مستضعفان به زمین‌خواران

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: اگر کسانی از صاحبان قدرت،...

جواد رضویان: نه اهل بیانیه‌ام نه حرف سیاسى

جواد رضویان: نه اهل بیانیه‌ام نه حرف سیاسى

سیدجواد رضویان اعلام کرد که هیچ بیانیه‌ای درباره...

رئیسی:‌ سخنان رهبری، راهبردی بود

رئیسی:‌ سخنان رهبری، راهبردی بود

رییس قوه قضاییه گفت: سخنان رهبر انقلاب در مورد مقاومت...

نظرات

پاسخی بگذارید