قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

روایت داریوش ارجمند از شهادت “حاج‌قاسم”/ برای جشن‌گرفتن در روز انتقام سپاه لحظه‌شماری می‌کنم

بازیگر نقش مالک اشتر اعتقاد دارد که شهادت حاج قاسم به‌مانند همان لحظه‌ای است که مالک اشتر به شهادت رسید و فرمان امیرالمؤمنین(ع) در دستانش بود.

 

بازیگری است که به نقش‌های مختلفی از جمله مالک اشتر سریال “امام علی(ع)” او را می‌شناسیم؛ داریوش ارجمند. او در برنامه فرمانده رادیو تهران گفت: صحبت کردن درباره “حاج قاسم” برایم خیلی سخت است و راه گلویم از تأثر و تألم بسته شده است. احساس می‌کنم پشتم شکسته اما نباید غصه خورد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی به تشییع‌های باشکوه و سیل خروشان جمعیت نگاه می‌کنم جوانانی به چشم می‌آیند که همه‌شان می‌گویند “من قاسم سلیمانی‌ام”. این را بدانید که اسلام با رفتن مالک اشتر در زمان خود حضرت علی متوقف نماند و نمی‌ماند. نمی‌دانم واقعاً از این مرد چه بگویم، رفت به خیل دوستان و همرزمانش همچون شهید کاظمی پیوست.

ارجمند تأکید کرد: سردار سلیمانی به‌اعتقاد من یک سپاه، لشکر و ارتش بود. من منتظر آن ضربت سپاه قدس و سپاه و ارتشم؛ آن شادی که باید بکنیم به روزی برمی‌گردد که انتقام این مرد بزرگ را می‌گیرند.

وی در خصوص شباهت شهادت مالک اشتر و شهادت “حاج قاسم” گفت: شهادت قاسم سلیمانی به‌مانند لحظه شهادت مالک اشتر است که فرمان حضرت علی(ع) در دستانش بود و دستش به زمین نیفتاد، سردار سلیمانی هم همین طور است. سردار سلیمانی به خاک نیفتاده؛ او یک روح و جان بود و از دست نرفته است.

بازیگر مالک اشتر سریال “امام علی(ع)” افزود: این بشارت را قرآن کریم به ما داده که آنها نمی‌میرند و زنده‌اند و نزد خداوندشان روزی می‌خورند. شما نگاه کنید قاسم سلیمانی با این تکفیری‌ها و داعشی‌ها چه کرد. من به امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری تبریک و تسلیت می‌گویم. تسنیم

مطالب مرتبط

فرانسه: به ایران سفر نکنید

فرانسه: به ایران سفر نکنید

وزارت خارجه فرانسه روز سه‌شنبه ۴ اوت با انتشار...

تصاویر آخرالزمانی از بیروت؛ لحظاتی پس از انفجار | شهری که خاکستر شد

تصاویر آخرالزمانی از بیروت؛ لحظاتی پس از انفجار | شهری که خاکستر شد

 انفجار در نزدیکی بندر بیروت روی داد و دود قارچی شکل آن...

ردپای شرکت مخابراتی در ترور سردار سلیمانی

ردپای شرکت مخابراتی در ترور سردار سلیمانی

یک شرکت تلفن همراه عراقی به دست داشتن در ترور سردار...

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

دبیر شورای صنفی نمایش گفت که فیلم سینمایی «تا ابد» به...

نظرات

پاسخی بگذارید