قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ساده‌ترین کاربرد دوج کوین

«شیبتوشی ناکاموتو»(Shibetoshi Nakamoto)، خالق دوج کوین معتقد است که ساده‌ترین و بهترین کاربرد دوج‌کوین، استفاده از آن برای انعام است. بنیان‌گذار دوج کوین، این موضوع را پس از پرداخت انعام با mydogetip مطرح کرد.

 بحث‌های متعددی درخصوص موارد استفاده از دوج‌کوین مطرح شده است. به گفته بنیاد دوج‌کوین، تنها هدف آن‌ها این است که دوج‌کوین را به ارز جهانی مورد قبول برای پرداخت کالا و خدمات تبدیل کنند.

به‌تازگی «ایلان ماسک» (Elon Musk)، مدیرعامل «تسلا» اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری آن را بپذیرند، دوج‌کوین ممکن است سود بیشتری به دست آورد. او از ایده انعام به عنوان یک کاربرد خوب تمجید کرد و اظهار داشت که استفاده از دوج‌کوین برای پرداخت انعام، خوب خواهد بود. با این حال، ماسک استدلال می‌کند که با وجود موارد استفاده بالقوه در بخش Web3، ایجاد پلی بین اتریوم و بیت کوین مورد نیاز نیست.

پس از اینکه توئیتر در سال گذشته، ویژگی پرداخت انعام با بیت‌کوین و اتریوم راه‌اندازی کرد، «بیلی مارکوس» (Billy Markus)، یکی از بنیان‌گذاران DOGE، به‌طورعلنی از توئیتر خواست تا پرداخت انعام با DOGE را نیز اجرا کند. بسیاری بر این باورند که اگر ماسک کنترل پلتفرم رسانه‌های اجتماعی توئیتر را به دست آورد، این پلتفرم دوج‌کوین را نیز با خود ادغام خواهد کرد.

این امر ممکن است به این دلیل باشد که مدیرعامل تسلا، قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد به کاربران اجازه دهد هزینه اشتراک توئیتر آبی را با دوج‌کوین پرداخت کنند. دوج‌کوین درحال‌حاضر با قیمت ۰/۱۲۶ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۵/۷۹ درصد کاهش یافته است. دوج‌کوین در کنار بقیه آلت کوین‌های بازار در یک فروش گسترده سقوط کرد. دوج‌کوین اکنون از نظر ارزش بازار، براساس داده‌های CoinMarketCap، در رتبه دوازدهم قرار دارد.

 

ایمنا

مطالب مرتبط

آینده نئوبانک ها، ارائه سرویس در شبکه های اجتماعی است

آینده نئوبانک ها، ارائه سرویس در شبکه های اجتماعی است

طی چند سال اخیر حتما کلمه نئوبانک به گوش تان خورده است....

۱۶۰۰ سخت افزار در خدمت خدمات الکترونیکی بانک دی

۱۶۰۰ سخت افزار در خدمت خدمات الکترونیکی بانک دی

بانک دی با توسعه سخت افزارهای بانکی توانسته است به...

توضیحات سازمان تامین اجتماعی درباره اظهارات «رئیس کانون کارگران بازنشسته تبریز»

توضیحات سازمان تامین اجتماعی درباره اظهارات «رئیس کانون کارگران بازنشسته تبریز»

مطابق تأکید و دستور مدیرعامل سازمان، روند پرداخت حقوق...

نماد بانک دی به زودی بازگشایی می شود

نماد بانک دی به زودی بازگشایی می شود

مدیرعامل بانک دی گفت: جلسات متعدد و خوبی برگزار شده و...

نظرات

پاسخی بگذارید