قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی راه اندازی می شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 8 بهمن 1397 - 16:17

بانک کشاورزی برای سهولت و نظارت در انجام تبادلات نهاده های کشاورزی ، سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی را راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با وزارت جهاد کشاورزی، در قالب این سامانه مبادلات نهاده های کشاورزی(ذرت،جو،کنجاله) بین وارد کنندگان با خریداران به واسطه گری توزیع کنندگان، با سهولت بیشتری امکانپذیر خواهد شد.

کیامرز قاسمی زانیانی عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی در جلسه معرفی این سامانه با اشاره ظرفیت های تخصصی این بانک اعلام کرد:آمادگی کامل داریم به فعالان حوزه تجارت محصولات و نهاده های کشاورزی خدمات بانکی ارائه دهیم.

وی اضافه کرد: با دانش،تخصص و تجربه کارکنان بانک کشاورزی سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی طراحی و راه اندازی شده و این آمادگی وجود دارد که به صورت تمام قد و بیش از پیش، به تجار فعال در این حوزه خدمات ارزی و ریالی ارائه دهیم.

بر اساس این گزارش با توجه به ظرفیت ها و زیر ساخت های بانک کشاورزی در حوزه بانکداری الکترونیک و بین الملل، بازرگانان نهاده های کشاورزی فعالیت های خود در زمینه خرید و فروش نهاده ها را از طریق سامانه مذکور انجام خواهند داد.

این گزارش می افزاید، سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی به صورت پایلوت در استان گلستان انجام و پس از اتمام این مرحله در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

شایان ذکر است صبح روز دوشنبه هشتم بهمن ماه در جلسه ای که کیامرز قاسمی زانیانی عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی، دکتر مهدی کاظم نژاد قائم مقام معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی و جمعی دیگر از مدیران بانک و وزارت جهاد کشاورزی و همچنین برخی از تولید کنندگان و بازرگانان نهاده های کشاورزی حضور داشتند، قابلیت ها و امکانات این سامانه تشریح شد.

نظرات

پاسخی بگذارید