قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

سد امیرکبیر پر شد

مدیر عامل آب منطقه‌ای تهران شرایط رودخانه کرج را خروشان و خطرناک دانست و گفت: در بالادست و پایین دست این رودخانه ۲۷ متر مکعب آب در ثانیه جاری است اگر کسی به داخل رودخانه کرج وارد شود خروج از آن امکان‌پذیر نیست.

خبرگزاری فارس: سید حسن رضوی مدیر عامل آب منطقه‌ای استان تهران در دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره آخرین وضعیت سد امیرکبیر اظهار داشت: بالاترین میزان حجم آب در این سد ذخیره شده است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر سد امیرکبیر دارای ۱۸۳ میلیون مترمکعب آب است که بالاترین میزان ذخیره آب بوده و بیشتر از این حجم منجر به سرریز شدن می‌شود، طی ۲۴ ساعت گذشته ورودی سد ۲۷متر مکعب در ثانیه و خروجی آن به همین مقدار است.

رضوی درباره وضعیت سدهای استان تهران عنوان کرد: از اوایل تیرماه به علت پر بودن مخازن تمامی سدها به جز لار ورودی و خروجی آنها یکی شده و از طریق دریچه‌های تحتانی و نیروگاه‌ها آب تخلیه و سد طالقان از طریق سرریز هدایت می‌شود.

مدیر عامل آب منطقه‌ای تهران شرایط رودخانه کرج را خروشان و خطرناک دانست و گفت: در بالادست و پایین دست این رودخانه ۲۷ متر مکعب آب در ثانیه جاری است اگر کسی به داخل رودخانه وارد شود خروج از آن امکان‌پذیر نیست.

وی در هشداری به شهروندان تهرانی خاطرنشان کرد: آمار تلفات و حوادث نسبت به سال گذشته در حال افزایش است این اخطار داده می‌شود که در حواشی همه رودخانه ها به ویژه کرج و جاجرود اتراق کردن بسیار خطرناک است.

مطالب مرتبط

تجربه صدای ارتقا­یافته و سبک زندگی پر تحرک با ایربادهای جدید TONE FREE ال‌جی

تجربه صدای ارتقا­یافته و سبک زندگی پر تحرک با ایربادهای جدید TONE FREE ال‌جی

سری جدید محصولات ToneFree،  بهترین تجربه‌ی شنیداری را با...

نسخه بتای One UI 5 برای سری گلکسی S22 سامسونگ عرضه شد

نسخه بتای One UI 5 برای سری گلکسی S22 سامسونگ عرضه شد

شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی نسخه بتای One UI 5 خود را...

سامسونگ از نسل جدید راهکارهای حافظه رونمایی کرد

سامسونگ از نسل جدید راهکارهای حافظه رونمایی کرد

شرکت سامسونگ الکترونیکس، پیشتاز فناوری‌های پیشرفته...

نظرات

پاسخی بگذارید