قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

عضو شورای شهر: تهران فقط در ظاهر تعطیل است

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: عملاً مطرح شد که پایتخت از روز گذشته تعطیل شود اما در عمل و در دستورالعمل ابلاغی هیچ تعطیلی واقعاً رخ نداده است.

حجت نظری در جریان دویست و پنجاهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: تذکر من به دولت برای تعطیل کردن و نکردن پایتخت است. چرا که عملاً مطرح شد که پایتخت از روز گذشته تعطیل شود اما در عمل و در دستورالعمل ابلاغی هیچ تعطیلی واقعاً رخ نداده و بنده حتی دیروز به شدت شاهد شلوغی خیابان‌هایی بودم که قبلاً شلوغ نبود.

او ادامه داد: این اتفاق نشان می‌دهد که دولت هیچ اراده‌ای برای تعطیلی نداشته و عملا در ظاهر خواسته شهر تعطیل شود اما در باطن تقریبا تمام مشاغل به کار خود ادامه می‌دهند.

نظری با بیان اینکه این شیوه مانع از شیوع کرونا نخواهد شد افزود: تنها نتیجه این اتفاق مشکلات بیشتر برای مردم است. در حال حاضر شماری از کارمندان باید تعطیل می‌شدند اما اکنون سرکار می‌روند از سوی دیگر آن‌هایی که فرزندان خود را مهد می‌گذاشتند با مشکل مواجه‌اند و نمی‌دانند که با فرزند و شغل خود چه کار کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: دولت با این اقدام نابخردانه به جای اینکه جان مردم را حفظ کند، مشکلات بیشتری را ایجاد کرده است. به همین منظور از آقای هاشمی تقاضا دارم به دولت اعلام کنند که این اقدام نه تنها گره‌ای باز نکرده بلکه هر روز گره‌ها را بیشتر می‌کند.

ایلنا

مطالب مرتبط

لحظه سقوط مرگبار «محمد بزرگی» هنگام پرش

لحظه سقوط مرگبار «محمد بزرگی» هنگام پرش

«محمد بزرگی» چترباز معروف، دیروز حین پرش از ارتفاع در...

کشف خودرو‌های احتکاری به قیمت ۵میلیارد در کرج

کشف خودرو‌های احتکاری به قیمت ۵میلیارد در کرج

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز از...

آتش‌سوزی بزرگ در میدان رازی

آتش‌سوزی بزرگ در میدان رازی

تصاویر حادثه آتش‌سوزی در یک گاراژ واقع در میدان رازی...

جستجو برای ۵مفقودی زرین کوه دماوند

جستجو برای ۵مفقودی زرین کوه دماوند

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از ادامه عملیات جستجو...

نظرات

پاسخی بگذارید