قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

فقط با یک اسکن، زندگی تو آسون کن!

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 2 بهمن 1397 - 19:29

هم اکنون در دوره ای زندگی می کنیم که با انبوه حجم اطلاعات و برنامه هاي مختلف و نيز کارهاي روزانه مواجه هستيم؛ براي همين هرچقدر كه بشود راهي رو براي كمتر كردن دغدغه ها ايجاد كرد، مانع از نصب انبوه برنامه ها و رفت و آمدها شده و زمان بيشتري را به خودمان هديه مي دهيم.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، هم اکنون تلفن های همراه با انبوه برنامه های نصب شده فضاي خود را پر کرده و روزانه از طريق تبليغات برنامه هاي منتشره توسط همان برنامه ها و نيز برنامه هاي تبليغي در شبکه هاي اجتماعي با انبوه برنامه هاي پيشنهادي و كاربردي ديگري آشنا شده و خيل عظيمي از موارد كاربردي، مردم را به چندراهي انتخاب مي كشاند!
بانک قرض الحسنه مهر ایران، در راستای سیاست های فناورانه خود همواره تلاش کرده تا هرچه بيشتر در مسير بانکداري الکترونيك به هموطنان خدمت رساني كرده و آنان را در تسهيل رسيدگي به امور روزانه خود همراهي كند.
همین موضوع سبب شد تا در هفته ای که تحت عنوان «هفته هوای پاک» نامگذاری شده، بخشي از تسهيل گري هاي صورت گرفته براي هموطنان در «موبايل بانک» بانک قرض الحسنه مهر ايران اطلاع رساني شود.
بانک قرض الحسنه مهر ایران به تازگی فروشگاهی تحت عنوان «بازارچه پی بوم» را در «موبايل بانک» خود اضافه کرده تا در تسهيل بخشي از امور روزانه هموطنان نقش پررنگ تري را بتواند ايفا کند.
بدین منظور هموطنان ارجمند، با مراجعه به این بخش، می توانند در تمام مراکزی که بارکد «فون پي» را دارا هستند، تنها با يک «اسكن» پرداخت خود را انجام دهند.
با این حساب، هموطنان می توانند علاوه بر کرایه تاکسی، در تمام مراکز عرضه محصولاتي که باركد «فون پي» را دارا هستند، پرداخت خود را انجام دهند.

کارتت را در خانه نگهدار
بخش عظیمی از نگرانی هموطنان، همواره راجع به مسائل کارت بانکی بوده است.
مخدوش شدن مغناطیس کارت، گم شدن، جاگذاشتن، شکسته شدن و … از جمله مواردی است که کاربران كارت های بانكی را با مشكل مواجه مي كند.
با توجه به اینکه در عصر حاضر، تلفن همراه، جزء جدایی ناپذیر زندگي شده است، و با توجه به نگراني هاي کاربران پيرامون مسائل مربوط به کارت بانکي، ديگر مي توان با خيالي آسوده كارت بانكي را در خانه گذاشت و با «موبايل بانك» بانك قرض الحسنه مهر ايران، تنها با يك اسكن، پرداخت را انجام داد.

قابل توجه است که مشتریان گرامی می توانند نسخه جدید همراه بانک را از طريق لينک زير دريافت کنند:
دانلود همراه بانک

نظرات

پاسخی بگذارید