قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

فیلمی درباره جنگ تحمیلی در آبادان تولید می‌شود

تدوینگر فیلم «به وقت شام» نخستین فیلم خود را با سرمایه‌گذاری سازمان اوج، با موضوع آغاز جنگ تحمیلی در آبادان جلوی دوربین می‌برد.

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» جدیدترین محصول سازمان اوج است و برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. کارگردانی این اثر به «مهرداد خوشبخت» سپرده شده است. وی پیش از این چند فیلم و سریال تلویزیونی و تعدادی فیلم کوتاه و تیزر ساخته بود.

عمده فعالیت وی در حوزه سینما نیز به تدوین چند فیلم، از جمله «به وقت شام» حاتمی‌کیا محدود می‌شود. با این حال باید منتظر ماند و دید وی در نخستین تجربه کارگردانی فیلم سینمایی به چه نتیجه‌ای می‌رسد. سازمان اوج، سال گذشته نیز با سرمایه‌گذاری روی دومین فیلم کارگردان نه چندان مطرحی چون مهدی جعفری با عنوان «۲۳ نفر» به نتیجه خوبی رسید و این فیلم توانست در جشنواره فجر گذشته، بدرخشد و توجه بسیاری از تماشاگران و صاحب‌نظران را جلب
نماید.

مرکز فیلم و سریال سازمان اوج، فیلم «آبادان یازده ۶۰» را اثری متفاوت در حوزه دفاع مقدس با موضوع شروع جنگ ایران و عراق معرفی کرده و به جای خلاصه داستان آن، نوشته است: «مردم غیور آبادان… شهر در آستانه سقوط قرار گرفته است!»

این فیلم به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی ‌پس از طی مراحل پیش‌تولید به‌زودی جلوی دوربین خواهد رفت.

کیهان

نظرات

پاسخی بگذارید