قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

قسمت چهارم «داستان عروسک» در راه است

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 2 خرداد 1398 - 14:32

از روز ۳ تیرماه امسال قسمت جدید سری فیلم‌های کارتونی و پرطرفدار «داستان عروسک» در امریکای شمالی و اروپا به‌ نمایش در می‌آید و در سه هفته بعدی به سایر نقاط جهان بسط می‌یابد.

 

روزنامه ایران: از روز ۳ تیرماه امسال قسمت جدید سری فیلم‌های کارتونی و پرطرفدار «داستان عروسک» در امریکای شمالی و اروپا به‌ نمایش در می‌آید و در سه هفته بعدی به سایر نقاط جهان بسط می‌یابد. این چهارمین قسمت از این سری آثار به حساب می‌آید و یک‌بار دیگر صداپیشه‌هایی مشهور همچون تام هنکس، تیم‌آلن، آنی پاتس و لوری متکالف به جای کاراکترهای کارتونی به صحبت می‌پردازند.

قسمت چهارم «داستان عروسک» در راه است

هر سه قسمت قبلی این فرانچیز بسیار پر سود بودند و حتی مجامع هنری هم که شاخصه‌هایی بجز مسائل مالی را مبنای رایزنی خود قرار می‌دهند، بر این فیلم‌ها مهر تأیید زدند و همین مسائل طبعاً سبب شده ساخت و ارائه قسمت چهارم نیز در دستور کار پیکسار، شرکت و زیر مجموعه والت‌دیسنی قرار گیرد.

شرح دقیق اتفاقات قسمت چهارم «داستان عروسک» هنوزاعلام نشده ولی این نکته مشخص است که اکثر قریب به‌اتفاق کاراکترهای اصلی در این قسمت نیز مشاهده خواهند شد. کارگردانی را هم به جاش کولی سپرده‌اند و آن هم در حالی که این نخستین تجربه او در ساخت کارهای بلند سینمایی به‌شمار می‌آید.

نظرات

پاسخی بگذارید