قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ماجرای عمو پورنگ و ازدواج با دختر هندی

داریوش فرضیایی در ویژه برنامه یلدایی «فرمول یک» از ماجرای ازدواج خود با یک دختر هندی سخن گفت.

 

سیدعلی ضیا در ویژه برنامه «فرمول یک» که به مناسبت شب یلدا، میزبان داریوش فرضیایی مجری برنامه کودک و سیده فاطمه گیلانپور مادر او بود.

داریوش فرضیایی در ابتدا عنوان کرد: با حضور در این استودیو یاد و خاطره شبکه یک که از آن شروع کردم برایم زنده شد. بعد رسیدیم به دو، بعد سه، بعد چهار…

ماجرای عمو پورنگ و ازدواج با دختر هندی

وی که در رشته گرافیک تحصیل کرده درباره فراز و نشیب دوران کاری اش اظهار کرد: اکثر هنرمندان ما از همین جا شروع کرده اند وگرنه باید به آن‌ها شک کنید. من از خیلی پایین تر از این‌ها شروع کرده ام. مادرم می داند. او یک کتابچه از خاطرات من است. من از جای پایین و با سختی شروع کرده ام.

مادر عمو پورنگ نیز گفت: باید سختی بکشید تا موفق شوید.

فرضیایی ادامه داد: من از مهدکودک شروع کردم و از آن زمان با بچه ها انس دارم و به اینکه از جای پایین کارم را آغاز کردم، افتخار می کنم.

وی یادآور شد: ما سعی کردیم به روز کار کنیم. ما رو به جلو رفتیم و پسرفت نداشتیم. گروه برنامه ساز عمو پورنگ از نویسنده، کارگردان و تهیه کننده همیشه خلاق بودند.

عمو پورنگ با انتقاد از وضعیت فعلی تصریح کرد: الان کودک محلی از اعراب ندارد. هوا هم با کودک لج است. کودک مریض است و حالش خوب نیست. کتاب‌های کودکمان، برنامه‌سازی کودکمان، داریم با خودمان چه می کنیم؟! واقعا حالا داریم با برنامه چه کار می کنیم.

فرضیایی خطاب به مجری برنامه گفت: من دیدم که تو کودکی را که در سطل زباله انداختند به برنامه آوردی و از او دلجویی کردی اما چند نفر دیگر هستند که اصلا دیده نمی شوند؟ باید برای کودکان برنامه ریزی بلندمدت شود، آموزش و پرورش، کتاب، سینما و موسیقی کودک هم مهم است.

وی با بیان اینکه نباید اصلا تبلیغاتی برای کودکان پخش شود، یادآور شد: ما عناصر فرهنگی هستیم و پتانسیل های ما نباید خرج شود. من یک برند هستم که دارم از خودم حراست و علی رغم همه پیشنهادهای سینمایی و تلویزیونی از خودم مراقبت می کنم.

عمو پورنگ درباره این پیشنهادها توضیح داد: مدام پیشنهاد دارم. من داریوش فرضیایی هستم اما به هر حال عمو پورنگ را یدک می کشم. هرجایی می توانم باشم اما عمو پورنگ یک سرمایه است که نباید آن را از دست بدهم حتی به بهای پیشنهادهای بالایی که به من می شود.

عمو پورنگ با بیان اینکه زمانی به جشنواره هایی رفته که با جمعیت ۵۰۰، ۶۰۰ روبرو شده است، تاکید کرد: آن زمان برنامه ها محتوا داشت و برنامه‌سازان با انگیزه بیشتری کار می کردند. چرا باید پس زده بشوند و بی انگیزه شوند؟ چرا باید دل سرد شوند؟ دولت بودجه صداوسیما را بدهد. خیلی ها هستند که تمکن مالی ندارند و تلویزیون همه زندگی شان است.

وی درباره شایعاتی که مبنی بر مهاجرت او شنیده می شود، با اشاره به مادرش گفت: من وقتی مادرم را دارم کجا باید بروم! عشق من است.

مادر عموپورنگ نیز اظهار کرد: جرات هم ندارد برود. می دانی چرا؟ چون من غیر از این کسی را ندارم. ۵ تا پسر داشتم خدا یکی را از من گرفته است. ۴ تا پسر دارم، دو تا هم دختر دارم. پسرهای من همه عین داریوش خوب و اهل هستند.

گیلانپور درباره شایعه ازدواج عمو پورنگ با یک دختر هندی گفت: بگذار بگویند من که نمی دانم. آن دختر با من صحبت کرد و با هم سلام علیک کردیم.

فرضیایی هم در پاسخ به پرسش مجری برنامه مبنی بر واقعیت داشتن این موضوع گفت: به هر حال کسی که بخواهم با او ازدواج کنم باید ننه مرا ببیند، من هم باید ننه او را ببینم ولی ما به توافق نرسیدیم. مامان من که هندی بلد نیست، من هم دست و پا شکسته با او حرف می زدم.

وی درباره نحوه آشنایی خود این دختر هندی توضیح داد: ایشان یکی از زیردست های آقای دکتر ایرانی از دوستان من در بیمارستانی در هند است. اصلا پیشنهاد ازدواج با او را آقای دکتر ایرانی به من دادند. من هم او را دیدم و بدم نیامد؛ ایشان مسلمان و آدم افتاده و خاکی است ولی من نمی توانم آنجا بروم و او هم می گوید من نمی توانم اینجا بیایم.

پایان بخش حضور داریوش فرضیایی در برنامه شب یلدای علی ضیا اجرای یک ترانه هندی روی آنتن زنده بود.

خبرگزاری صبا

مطالب مرتبط

تصاویر آخرالزمانی از بیروت؛ لحظاتی پس از انفجار | شهری که خاکستر شد

تصاویر آخرالزمانی از بیروت؛ لحظاتی پس از انفجار | شهری که خاکستر شد

 انفجار در نزدیکی بندر بیروت روی داد و دود قارچی شکل آن...

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

اکران دو فیلم تازه در چرخه سینمای کشور

دبیر شورای صنفی نمایش گفت که فیلم سینمایی «تا ابد» به...

ال‌جی گزارش سه‌ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرد

ال‌جی گزارش سه‌ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرد

تاب‌آوری شرکت در برابر طوفان بحران‌های سلامت عمومی و...

زمان واکسیناسیون گسترده علیه کرونا در روسیه

زمان واکسیناسیون گسترده علیه کرونا در روسیه

وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد که برنامه واکسیناسیون...

نظرات

پاسخی بگذارید