قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

محرومیت زدایی از استان ها با تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون

مجموع تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به اشخاص حقیقی و حقوقی و معرفی شدگان نهاد های حمایتی در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی وعشایری از ۲۵ هزار میلیارد ریال عبور کرد که این میزان تسهیلات حدود ۵۱ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است .
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، بر اساس اطلاعات دریافت شده از سامانه «کارا»از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای از مجموع ۲۸ هزار و ۳۳۹ طرح معرفی شده به ۲۶ هزار و ۲۲۰ طرح در ۳۱ استان کشور بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
جزئیات تسهیلات پرداختی نشان می دهد که استان های کرمانشاه ،سیستان و بلوچستان ،گلستان،گیلان،فارس خراسان رضوی و خراسان شمالی بالاترین طرح های منعقد شده با بانک توسعه تعاون را داشته اند.
بر اساس این گزارش ، مجموع طرح های تامین مالی شده در پروژه اشتغال پایدار روستایی در سه استان کرمانشاه ،سیستان و بلوچستان و گلستان به ۸ هزار و ۱۴۶ طرح رسیده است که حدود یک سوم تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به این سه استان اختصاص دارد.
از سوی دیگر،از مجموع تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون در سراسر ایران حدود ۵۱ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.
گزارش تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در قالب پروژه اشتغال پایدار روستایی نشان می دهد که ۱۲ هزار و ۲۲۷ طرح نهادهای حمایتی کشور از این تسهیلات به ارزش بیش از ۵ هزار میلیارد ریال منتفع شده اند .
مجموع تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به اشخاص حقیقی و حقوقی و معرفی شدگان نهاد های حمایتی از ۲۵ هزار میلیارد ریال عبور کرده است.

مطالب مرتبط

صدور کارت بانکی بریل برای نابینایان

صدور کارت بانکی بریل برای نابینایان

رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب‌سازی کشور...

تعیین نرخ جدید شیرخام به بعد از انتخابات

تعیین نرخ جدید شیرخام به بعد از انتخابات

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران با بیان...

احتمال استفاده از بیت‌کوین به جای دلار در کوبا

احتمال استفاده از بیت‌کوین به جای دلار در کوبا

بانک مرکزی کوبا اعلام کرد استفاده از دلار آمریکا را از...

نظرات

پاسخی بگذارید