قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت آغاز به کار کرد

هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور مقامات ارشد بانکی و اقتصادی آغاز به کار کرد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی، ناصر حکیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، برت کینگ آینده‌پژوه و نظریه پرداز، کارستن بارچ معاون مدرسه اقتصاد مونیخ، مهدی عبادی دبیر انجمن فین‌تک ایران، سهیل نیکزاد عضو هیئت مدیره انجمن بلاک‌چین و نیما امیرشکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی از سخنرانان اصلی این همایش هستند.
«فناوری زنجیره بلوک و دفاتر توزیع‌شده»، «رمز ارزها»، «سامانه‌های پرداخت جایگزین»، «فناوری‌های مالی، پرداخت و بانکداری باز»، «تقلب، پولشویی، کلاهبرداری و روش‌های مقابله با آن» و« تحول دیجیتال» ۶ محور اصلی همایش هشتم در نظر گرفته شده است.
همچنین «تبیین و بررسی روندهای صنعت بانکداری و پرداخت با استفاده از فناوری‌ بلاک‌چین»، «تبیین و بررسی کلان روندهای بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت»، «تبیین و بررسی تحولات ایجاد شده در حوزه فناوری اطلاعات با فناوری بلاک‌چین»، «بررسی و تبیین موانع و چالش‌های پیش‌روی صنعت بانکداری و پرداخت»، «تبیین و بررسی تحولات ایجاد شده در حوزه ارز رمزها»، «تببین و بررسی فضای جدید کسب و کار مالی» اهداف همایش بانکداری الکترونیک در هشتمین دوره است.
در کنار همایش، نمایشگاه تخصصی جهت معرفی دستاوردهای سـازمان‌های ارائه‌کننده خدمات بانکی کشور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌هایی که در زمینه ارائه خدمات بانکی فعالیت دارند جهت معرفی خدمات، محصولات و توانمندی‌های خود حضور خواهند داشت.
انتخاب بانک‌ها و شرکت‌های برتر و نوآور یکی از فعالیت‌های جنبی همایش ‌سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است که این مهم در قالب جشنواره‌ها و مسابقات مختلف و با رعایت سه معیار نوآورانه‌بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه در دستور کار همایش قرار دارد. امسال نیز جشنواره دکتر نوربخش همانند سال گذشته در هفت بخش: ۱.سامانه های ملی ۲.سامانه‌های درون بانکی ۳.سامانه‌های مشتریان ۴.امنیت در شبکه زیرساخت ۵.سخت‌افزار و تجهیزات ۶.پلتفرم ۷.مسئولیت‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

برپایی موکب شهدای بانک کشاورزی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

برپایی موکب شهدای بانک کشاورزی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سید و...

پیام رئیس كل بیمه مركزی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

پیام رئیس كل بیمه مركزی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت...

پیام سرپرست بانک به مناسبت سالروز تاسیس بانک توسعه تعاون

پیام سرپرست بانک به مناسبت سالروز تاسیس بانک توسعه تعاون

پیام سرپرست بانک توسعه تعاون به مناسبت سیزدهمین...

نظرات

پاسخی بگذارید