قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

وزیر امور اقتصادی ودارایی از مدیرعامل بانک توسعه صادرات قدردانی کرد

تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 - 13:30

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح از تلاش های دکتر صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات در خدمت رسانی به ایثارگران و اجرای قوانین و برنامه های ابلاغی ویژه آنان و خانواده معظم شهدا تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، حجت الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، این لوح را به دکتر صالح آبادی اهدا کرد و لوح جداگانه ای با امضای وزیر اقتصاد به رضا موسی پور نماینده امور ایثارگران بانک اهدا شد.
در بخشی از لوح قدردانی به مدیر عامل بانک توسعه صادرات آمده است: وزارت امور اقتصادی و دارایی با همت والای شما در خدمات رسانی به این قشر محترم در بین دستگاه های اجرایی از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به عنوان دستگاه برتر شناخته شده و این امتیاز مرهون تلاش های همه عزیزان به ویژه جنابعالی بوده که با نهایت سعی و تلاش خویش در اجرای قوانین و برنامه های ابلاغی بی وقفه کوشش نموده اید.
حجت الاسلام والمسلمین ثقفی در این دیدار، ضمن تجلیل از خدمت رسانی بانک توسعه صادرات ایران به ایثارگران و خانواده معزز شهدا گفت: بانک توسعه صادرات از جمله سازمانهای برتر در حوزه خدمت رسانی به ایثارگران است که امیدوارم این رویکرد تداوم داشته باشد.
یاد آور می شود،در بهمن ماه سال گذشته طی مراسمی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید انقلاب اسلامی، از وزارت امور اقتصادی و دارایی بعنوان دستگاه برتر در خدمات رسانی به ایثارگران قدردانی شده بود.

نظرات

پاسخی بگذارید