قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

وزیر علوم از مجلس کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی توضیحات وزیر علوم،تحقیقات و فناوری درباره علت انحلال و ادغام برخی از مراکز دانشگاهی را قانع کننده ندانستند و به وی کارت زرد دادند.

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوال روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس از منصور غلامی درباره علت عدم اجرای برخی از مواد برنامه ششم توسعه و همچنین ادغام یا انحلال برخی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در شهرستان‌ها در دستور کار قرار گرفت.

عباسپور پس از ارائه توضیحات وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره سوال مذکور، گفت: با این افتضاحی که به جهت ادغام یا انحلال برخی از مراکز آموزشی در شهرستان ها به وجود آمده است، اگر بنده از توضیحات غلامی قانع شوم، هیچ پاسخی ندارم که به مردم دهم و توضیحات وی را قانع کننده ندانستم.

محمدباقر قالیباف نیز خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: بنده به صورت کتبی و شفاهی خدمت شما عرض کردم که باید در ساماندهی مراکز آموزش عالی و دانشگاهی با مشورت و هماهنگی اقدام کنید اما متأسفانه این مسئله مورد توجه قرار نگرفت و نمایندگان به این کار اعتراض دارند.

در ادامه جلسه، پاسخ‌های غلامی به سوال مذکور به رأی وکلای ملت گذاشته شد و نمایندگان با ۵۲ رأی موافق، ۱۵۳ رأی مخالف و ۱۴ رأی ممتنع از مجموع ۲۵۳ نماینده حاضر در جلسه علنی پاسخ های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را قانع کننده ندانستند و به وی کارت زرد دادند.

مهر

مطالب مرتبط

سعید محمد: قصد شهردار شدن ندارم

سعید محمد: قصد شهردار شدن ندارم

سعید محمد فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم...

کاریکاتور چینی گروه ۷ را به سخره گرفت

کاریکاتور چینی گروه ۷ را به سخره گرفت

کاریکاتوریست چینی با ترسیم اعضای گروه 7 به شکل حیوانات...

احتمال استفاده از بیت‌کوین به جای دلار در کوبا

احتمال استفاده از بیت‌کوین به جای دلار در کوبا

بانک مرکزی کوبا اعلام کرد استفاده از دلار آمریکا را از...

پاسخ رهبر انقلاب درباره نظر نهایی شورای نگهبان

پاسخ رهبر انقلاب درباره نظر نهایی شورای نگهبان

بعد از اعلام نتایج بررسی‌ صلاحیت نامزدهای انتخابات...

نظرات

پاسخی بگذارید