قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پیام تقدیر تقوی نژاد از مسئولان، مودیان و کارکنان

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 7 اسفند 1397 - 5:33

نظام مالیاتی کشور در طی سال‎های اخیر شاهد رخدادهای کم سابقه‎ای در زمینه توسعه زیرساخت‎ها و ظرفیت‎ها، افزایش کارآیی و توان دستگاه مالیاتی و بهبود فرایندها و شیوه‎های  خدمت‎رسانی بوده است که از مهمترین آنها می‎توان به اجرای طرح جامع مالیاتی، تکمیل قانون مالیات بر ارزش افزوده و اصلاح قانون مالیات‎های مستقیم اشاره کرد. تحولات و اصلاحاتی که عموما منجر به افزایش توان نظام مالیاتی در تامین درآمدهای مالیاتی، شناسایی فرارهای مالیاتی به عنوان محور اساسی برنامه‎های این سازمان و اعتمادآفرینی در جامعه به عنوان مهمترین جهت‎گیری این سازمان شده است. همچنین اقدامات اساسی که در راستای ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه جدی و قاطعانه با فساد صورت گرفت از دیگر تحولات نظام مالیاتی در این دوره بود. علاوه بر این، در طی سه سال خدمت اینجانب در دستگاه مالیاتی، مودی‎مداری و نگاه مبتنی بر احترام و قدردانی سازمان امور مالیاتی کشور از شهروندان عزیزمان از مهمترین رویکردهای اینجانب بوده است; چرا که به جرات، مردم قدردان ایران شایسته بهترین‎ خدمت‎رسانی‎ها و والاترین تکریم ها هستند.
اکنون که خدمت اینجانب در دستگاه مالیاتی به پایان رسیده و سرنوشت، خدمت در سنگر دیگری را برای بنده رقم زده است، خاضعانه از همه شخصیتها و افرادی که به هر نحو، نظام مالیاتی را در دستیابی به اهداف خود یاری رسانده و زمینه تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری را فراهم آوردند، اعم از رئیس جمهور محترم، رئیس محترم قوه مقننه، رئیس محترم قوه قضاییه، معاون اول محترم رئیس جمهور، ائمه جمعه محترم سراسر کشور، هیات محترم وزیران، وزیران محترم امور اقتصادی ( در طول تصدی اینجانب)، استانداران محترم سراسر کشور، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مسئولان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، اتاق اصناف کشور و اتحادیه های صنفی، اتاق تعاون ایران، مسئولان پرتلاش دستگاه‎های نظارتی، انتظامی و اطلاعاتی و سایر مدیران و مسئولان ارکان مختلف نظام، صمیمانه قدردانی می‎نمایم. همچنین ضمن ارج‎گذاری به ملت شریف ایران، مراتب تقدیر و سپاس خود از مودیان محترم مالیاتی که با درک صحیح وضعیت کنونی کشور، دولت را در تامین هزینه‎های جاری کشور یاری نمودند، اعلام می‎دارم. همچنین بر خود لازم می‎دانم از تلاش همه مدیران و کارکنان خانواده خدوم نظام مالیاتی که در تمام این سال ها، شاهد زحمات و تلاش‎های بی‎وقفه و بی‎شائبه ایشان در تحقق اهداف، سیاست‎ها و برنامه‎های نظام مالیاتی بودم، تشکر و قدردانی نموده و برای خانواده های محترم‎شان آرزوی سلامتی و تندرستی می‎نمایم.
امید است، نظام مالیاتی کشور در سایه همدلی و وفاق جمعی ارکان مختلف نظام و همراهی مردم همیشه در صحنه ایران، به غایت خویش که همانا استقلال کامل اقتصادی کشور با تکیه بر ظرفیت درآمدهای مالیاتی است، دست یافته و شاهد تقویت روز افزون بنیان‎های نظام مالیاتی در کشور باشیم .

نظرات

پاسخی بگذارید