قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت دهم تيرماه روز صنعت و معدن

تاریخ انتشار : یکشنبه 9 تیر 1398 - 15:11

حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرارسیدن روز صنعت و معدن پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام آمده است:
فرا رسيدن روز صنعت و معدن فرصتي است براي قدرداني از كساني كه با عزم و اراده‌اي والا مي‌كوشند تا پايه‌هاي توسعه‌اي پايدار و بالنده را در ميهن عزيز اسلامي تقويت نمايند. فعالاني كه مي‌كوشند در شرايط كنوني اقتصاد كشور با تكيه بر توان داخلي، اثرات فشارهاي بيروني را به حداقل رسانده و ريسك بخش‌هاي توليدي و صنعتي را پوشش دهند.
بانك صنعت و معدن به عنوان تنها بانك توسعه اي و تخصصي بخش صنعت و معدن كشور در سال رونق توليد با وجود تحريم های ظالمانه ، توانسته با حمايت كامل و همه جانبه از توليدكنندگان و صنعتگران طرح هاي بزرگ صنعتی، معدنی و زیرساختی را كه از مباني توسعه اقتصادی محسوب مي شوند با اتکا به ظرفیت نیروهای متخصص و با استفاده از روشهای نوین بانکداری تامين مالي نماید و همواره با ارائه مشاوره های تخصصی و فنی راه را برای کارآفرینان و تولیدکنندگان هموار ساخته تا در جهت تحقق شعار رونق تولید و انجام سیاستهای دولت تدبیر و امید گام بردارند.
اینجانب روز ملي صنعت و معدن را به همه صنعتگران، معدنکاران و كارآفرینان كشور و هم چنين همكارانم در بانك صنعت و معدن كه با تلاش خالصانه نقش مهم و اساسي در تامين مالي پروژه هاي صنعتي كشور دارند، تبريك عرض نموده و امیدوارم این بانک بتواند بیش از پیش با برنامه ریزی مناسب در مسیر پدیدارشدن آینده ای روشن برای مردم و میهن عزیز اسلامی گام بردارد.

مطالب مرتبط

نظرات

پاسخی بگذارید