قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پیش‌بینی منتقدین از برندگان جوایز اسکار ۲۰۱۹

تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 9:21

منتقدین نشریات معتبر پیش‌بینی می‌کنند که فیلم “رما” برنده جایزه بهترین فیلم اسکار ۲۰۱۹ شود.

همشهری آنلاین: روزنامه‌ها، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها در مدت کمی که به برگزاری مراسم نهایی اسکار ۲۰۱۹ باقی‌مانده پیش‌بینی‌های خود را برای برندگان این دوره از جوایز ارائه داده‌اند.

منتقد روزنامه گاردین کمتر از ۱۰روز مانده به برگزاری مراسم اسکار۲۰۱۹ درمورد نامزدهایی که پیش‌بینی می‌شود استحقاق بردن جایزه را داشته باشند، نظر داده است. براساس نظر برادشاو” اولیویا کولمن” بازیگر فیلم “سوگلی” و “گلن گلوز” بازیگر فیلم “همسر” استحقاق دریافت جایزه بهترین بازیگر زن را دارند؛ این در حالی است که نام “یالیتسیا آپاریسیو” و “لیدی گاگا” بازیگران فیلم‌های “رما” و “ستاره‌ای متولد می‌شود” نیز در میان نامزدهای بهترین بازیگران زن نیز دیده می‌شود.

منتقد گاردین همچنین بر این باور است که بازی ماندگار “بردلی کوپر” در فیلم “ستاره‌ای متولد می‌شود”، می‌تواند وی را بدل به برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در اسکار۲۰۱۹ کند. او همچنین معتقد است:”رجینا کینگ” با بازی درخشان در فیلم “اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند” و “ریچارد‌ای گرانت” با بازی دلپذیر خود در فیلم “آیا می‌توانی مرا ببخشی” شایسته دریافت جایزه اسکار هستند. او برخلاف پیش‌بینی‌های انجام گرفته بر این باور است که “پاول پاولیکاسکی” به‌دلیل کارگردانی فیلم “جنگ سرد” مستحق دریافت جایزه بهترین کارگردان در اسکار۲۰۱۹ است. جنگ سرد برنده جایزه بهترین فیلم از سوی آکادمی اروپا نیز شده است.

برادشاو همچنین معتقد است که رما به‌عنوان بهترین فیلم اسکار۲۰۱۹ انتخاب خواهد شد.

منتقدان سایت سی نت اما بر این باورند که فیلم‌های “رما”، “کتاب سبز” و “سوگلی” از شانس بیشتری برای انتخاب شدن به‌عنوان بهترین فیلم اسکار۲۰۱۹ برخوردارند. “تایلر کواتز” سایت اسکوایر اما پیش‌بینی کرده است که احتمال دارد “رما” به‌عنوان بهترین فیلم اسکار۲۰۱۹ انتخاب شود و علاوه بر آن ۵ اسکار دیگر را از آن خود کند.

منتقد سایت اسکوایر همچنین بر این باور است که “رمی مالک” به‌دلیل نقش آفرینی در فیلم “راپسودی بوهمی” شایسته دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار۲۰۱۹ است. منتقد اسکوایر درباره بهترین بازیگر زن اسکار۲۰۱۹ با منتقد روزنامه گاردین هم نظر و بر این باور است که به‌احتمال زیاد “گلن گلوز” به‌دلیل بازی در فیلم “همسر” خواهد توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را از آن خود کند.

براساس نظر منتقد سایت اسکوایر “ماهر شالا علی” به‌دلیل ایفای نقش در فیلم “کتاب سبز” برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل نقش مرد در اسکار۲۰۱۹ خواهد بود.

“رجینا کینک” نیز به باور منتقد اسکوایر جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به‌دلیل بازی درخشان خود در فیلم “اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند” دریافت خواهد کرد.

نظرات

پاسخی بگذارید