قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

کلنگ زنی پروژه یک هزار واحدی طرح نهضت ملی مسکن

عملیات اجرایی پروژه یک هزار واحدی شهرک شهیدبهشتی همدان با حضور استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسولان ارشد استانی آغاز شد.
مجید امیری مدیر شعب استان همدان در این باره گفت: با تلاش شبانه‌روزی مسوولان ارشد استانی، تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن با جدیت در حال پیگیری است و خوشبختانه پروژه یک هزار واحدی دومین مجموعه‌ای است که در کنار پروژه ۶۹۰ واحدی شهرک شهید بهشتی، عملیات اجرایی آن توسط بنیاد مسکن همزمان با دهه امامت و ولایت کلید خورد.

وی در ادامه به آمادگی کامل بانک مسکن برای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد و گفت: اعتبار برآورد شده برای این پروژه قریب به ۱۰٫۰۰۰ میلیارد ریال است که ۳٫۵۰۰ میلیارد ریال آن تسهیلات بانکی و الباقی از محل آورده متقاضیان است که در زمینی به وسعت یازده هکتار اجرا خواهد شد.

امیری ابراز امیدواری کرد که اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان همدان شتاب بیشتری بگیرد تا شاهد خانه دار شدن تعداد بیشتری از شهروندان باشیم.

حمیدرضا حاجی بابابی و حجت الاسلام احمد حسین فلاحی نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مراسم، بر همگرایی و همکاری بیش از پیش مسوولین دستگاه‌های ذیربط جهت تسریع و تسهیل در تعریف و اجرایی شدن پروژه‌ها تاکید کردند و از آنان خواستند از تمامی ظرفیتها برای برای تامین رفاه و آسایش مردم همدان استفاده کنند.

نمایندگان مردم همدان در مجلس از مسوولان خواستند با توجه به چالش مسکن که عمده ترین مشکل مردم همدان است، با تلاش شبانه روزی و همت جهادی و در هماهنگی با استاندار به گونه ای عمل کنند تا ضمن برطرف شدن این معضل، همدان بزرگ، آباد و توسعه یافته در آینده‌ای نزدیک محقق شود.

مطالب مرتبط

قرارداد تسهیلات نوسازی ۳۳ هزار و ۵۸۵ واحد در بافت فرسوده منعقد شد

قرارداد تسهیلات نوسازی ۳۳ هزار و ۵۸۵ واحد در بافت فرسوده منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۴ هزار و ۴۹۶...

مدیرعامل بانک سپه «روز خبرنگار» را گرامی داشت

مدیرعامل بانک سپه «روز خبرنگار» را گرامی داشت

با صدور پیامی مدیرعامل بانک سپه «روز خبرنگار» را گرامی...

صدور ضمانت نامه ریالی برای تضمین تسهیلات و تعهدات ارزی ممنوع شد

صدور ضمانت نامه ریالی برای تضمین تسهیلات و تعهدات ارزی ممنوع شد

بر اساس بخشنامه ابلاغی اداره کل اعتبارات پست بانک...

آغاز همکاری بانک کارآفرین و دانشگاه تهران

آغاز همکاری بانک کارآفرین و دانشگاه تهران

تفاهم‌نامه همکاری بین بانک کارآفرین و دانشگاه تهران...

نظرات

پاسخی بگذارید