قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

۱۶۰۰ سخت افزار در خدمت خدمات الکترونیکی بانک دی

بانک دی با توسعه سخت افزارهای بانکی توانسته است به میزان چشمگیری مراجعات حضوری مشتریان به شعب را کاهش داده و سرعت، دقت و تعداد تراکنش ها را نیز تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، شیوع ویروس کرونا طی دو سال گذشته شرایط سختی را برای ارائه خدمات حضوری به مشتریان در شعب بانک ها ایجاد کرد که این موضوع اهمیت و ضرورت توجه به تقویت و توسعه خدمات غیرحضوری را برای بانک‌ها حائز اهمیت ساخت.
بانک دی با شناخت صحیح این مساله در کنار توسعه خدمات اینترنتی، ابزارهای فیزیکی بانکداری را نیز به سرعت توسعه داد به گونه ای که اکنون ظرفیت بسیار مطلوبی در این حوزه در اختیار دارد.
در حال حاضر بانک دی تعداد ۹۰۷ دستگاه خودپرداز با قابلیت‌هایی مانند پرداخت پول نقد، انتقال وجه، پرداخت قبوض و خرید شارژ را در شعب و نیز نقاط پرتردد نصب و راه اندازی کرده است.
خودگردان‌های بانک که از پیشرفته‌ترین و سریع‌ترین ابزارهای بانکداری در جهان هستند نیز همه خدمات خودپردازها را به مشتریان ارائه می‌دهند، اما مهم‌ترین ویژگی آن‌ها امکان دریافت وجه نقد است.
۹۳ دستگاه خودگردان بانک دی در سراسر کشور در لحظه پول نقد مشتریان را دریافت و آن را به حساب واریز می‌کنند تا یکی از مهم‌ترین و پرتکرارترین مراجعات مشتریان به شعب یعنی حضور برای واریز وجه نقد به حساب به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.
از سوی دیگر به منظور ترویج فرهنگ عدم استفاده از پول نقد و نیز کمک به توسعه بانکداری الکترونیک، ۲۰۰ دستگاه CASHLESS این بانک در نقاط پرتردد نصب شده و مورد استفاده همه مشتریان نظام بانکی است.
همچنین ۴۰۰ دستگاه کارتخوان بانک دی با جایابی مناسب در حال حاضر سهم قابل توجهی در کمک به انجام تراکنش‌های کارتی عموم مشتریان بانک ها دارند.
بانک دی اکنون بر توسعه بانکداری اینترنتی متمرکز شده و با توسعه همزمان نرم افزارها و سخت افزارهای مربوطه، مشتریان و مخاطبان خود را به سوی دریافت خدمات باکیفیت هدایت می‌کند.

مطالب مرتبط

شکل¬دهی آینده سیستم حمل‌ونقل جهان با راه¬کار نوآورانه ال¬جی با عنوان “Hyper”

شکل¬دهی آینده سیستم حمل‌ونقل جهان با راه¬کار نوآورانه ال¬جی با عنوان “Hyper”

شرکت راه¬کارهای تجهیزات اتومبیل ال‌جی الکترونیکس (VS)...

دکتردکتر راهکاری در راستای تحول صنعت سلامت

دکتردکتر راهکاری در راستای تحول صنعت سلامت

امروزه حرکت به سمت راهکارهای آنلاین و دانش‌بنیان به...

«دورهمی» و «خندوانه» تابستان هم پخش می‌شود

«دورهمی» و «خندوانه» تابستان هم پخش می‌شود

برنامه‌های جدید جواهر سرخ، طنزستان و ادامه پخش...

بازگشایی مرز زمینی عراق برای زائران عتبات

بازگشایی مرز زمینی عراق برای زائران عتبات

ویزای سفر زمینی به عراق از امروز به صورت رسمی برداشته...

نظرات

پاسخی بگذارید