قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

احصای نیازهای مشترک فناورانه زنجیره طلا در کشور

مدیر آموزش، ‌پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: نیازهای مشترک فناورانه زنجیره صنعت طلا در کشور احصا شد و قرار است طرح های پژوهشی متناسب با آنها تعریف شود.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، غلامرضا ملاطاهری در جلسه هم اندیشی و هم افزایی برای تعریف طرح های پژوهشی مشترک در حوزه طلا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با مشخص شدن نیازهای مشترک فناورانه معادن و واحدهای فرآوری طلا در بخش دولتی و خصوصی، طرح های متناسب با نیازها , تعریف و برای فراخوان اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: درخواست ارائه پیشنهاد (RFP) برای تدوین سند استراتژی حوزه طلا،‌ بهبود موازنه جرم، افزایش خلوص شمش های طلا در مجتمع طلای زرشوران و نیز استفاده از اکسیژن خالص و پروژه ژئومتالورژی طلا با رویکرد توسعه فناوری و افزایش یهره وروی در مجتمع های ایمیدرو در دست تهیه است.

ایمیدرو به دنبال طراحی نظام مدیریت توسعه فناوری

مدیر آموزش، ‌پژوهش و فناوری ایمیدرو با بیان اینکه این سازمان به دنبال طراحی نظام مدیریت توسعه فناوری در بخش معدن و صنایع معدنی مبتنی بر نیازمندی های فناورانه و نوآورانه است، تصریح کرد: از ابتدای امسال، جلسات هم اندیشی و هم افزایی پژوهش و توسعه فناوری ایمیدرو و بنگاه های منتخب بخش معدن و صنایع معدنی آغاز شده است.

وی افزود: خروجی های این جلسات در حوزه های مختلف همچون «معادن و صنایع سرب وروی»، «معادن آهن»، «معادن و صنایع آلومینوم»، «صنایع فولاد»، «معادن و صنایع طلا» در غالب پروژه های پژوهشی کاربردی در حال اجرا است.

بنا به این گزارش، جلسه هم اندیشی و هم افزایی بین ایمیدرو و شرکت های زنجیره تولید طلا، با هدف تعریف طرح های پژوهشی مشترک در این حوزه، در مجتمع طلای زرشوران برگزار شد.

در جلسه مذکور، مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران، نماینده مدیرعامل شرکت طلای موته و برخی از شرکت های خصوصی فعال در زمینه طلا حضور داشتند.

مطالب مرتبط

جهش قیمت بیت کوین به بالای کانال ۲۴ هزار دلاری

جهش قیمت بیت کوین به بالای کانال ۲۴ هزار دلاری

ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۱۶ تریلیون...

رشد بهای بیت کوین پس از اعلام افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو

رشد بهای بیت کوین پس از اعلام افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو

نوسانات بیت کوین پس از آخرین جلسه کمیته فدرال بازارهای...

حمایت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی بلاکچین

حمایت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی بلاکچین

«بوتکمپ تخصصی بلاکچین» با حمایت مرکز تحقیق‌وتوسعه...

“سبقتِ ۲۵۰ درصدی تسویه اوراق از فروش اوراق تأمین مالی” دولت

“سبقتِ ۲۵۰ درصدی تسویه اوراق از فروش اوراق تأمین مالی” دولت

یکی از دغدغه‌های سال‌های اخیر فعالان بازار سرمایه...

نظرات

پاسخی بگذارید