قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

اعلام فرآيند ثبت درخواست فروش بخشي از سهام عدالت در بانک اقتصادنوين

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 13:59

مشتريان بانک اقتصادنوين از امروز ششم خرداد ماه ۱۳۹۹ مي‌توانند در صورت تمايل از دو‌ روش نسبت به ثبت درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آن دسته از مشترياني که پيش از اين شماره شباي اين بانک را براي واريز سود سهام عدالت خود معرفي و تا قبل از ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ با مراجعه به سامانه سهام عدالت روش مستقيم را براي آزادسازي سهام خود انتخاب کرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به نشاني اينترنتي https://sahamedalat.enbank.ir و يا يکي از شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور، نسبت به ثبت درخواست فروش ۳۰ درصد سهام عدالت خود اقدام کنند.
لازم به ذکر است، وجوه حاصل از فروش سهام، پس از انجام فرآيند فروش، به‌ حساب مشتريان در بانک اقتصادنوين واريز خواهد شد و براي دريافت آن نيازي به مراجعه حضوري به شعب اين بانک نيست.
بر اساس اعلام سازمان خصوصي‌سازي هم‌وطنان ارجمند تا پايان ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه، هشتم خرداد فرصت دارند با مراجعه به سامانه سهام عدالت به آدرس https://www.samanese.ir درخواست آزادسازي مستقيم سهام خود را ثبت کنند، اما افرادي که پس از تاريخ ۳۱ ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۹ درخواست خود را ثبت کرده‌اند در اين مرحله مشمول ثبت درخواست فروش نمي‌شوند و بايد منتظر اطلاعيه بعدي سازمان خصوصي‌سازي در اين رابطه باشند.
بانک اقتصادنوين از مشتريان ارجمند تقاضا مي‌کند، در راستاي حفظ سلامت خود و ساير هم‌وطنان، درخواست خود را به روش اينترنتي ثبت و تا حد امکان از مراجعه حضوري به شعبه خودداري کنند.
کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده پاسخگويي به سؤالات و ابهامات هم‌وطنان ارجمند در اين رابطه هستند.

نظرات

پاسخی بگذارید