قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

بارسلونایی شدن راشفورد با ۱۰۰میلیون پوند

تاریخ انتشار : جمعه 6 اردیبهشت 1398 - 12:25

روزنامه انگلیسی سان مدعی شد بارسلونا مطمئن است که می‌تواند در تابستان پیش رو مارکوس راشفورد مهاجم منچستریونایتد را با قراردادی ۱۰۰ میلیون پوندی به نوکمپ منتقل کند

ورزش سه: روزنامه سان مدعی شد باشگاه بارسلونا مطمئن است در تابستان پیش رو می‌تواند با باشگاه منچستریونایتد بر سر انتقال مارکوس راشفورد، مهاجم این تیم به توافق رسیده و او را با پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند به نوکمپ منتقل کند.

بارسلونایی شدن راشفورد با ۱۰۰میلیون پوند

در پایان فصل از قرارداد راشفورد با منچستریونایتد یک سال دیگر باقی خواهد ماند. از سوی دیگر منچستریونایتد قصد دارد با افزایش دستمزد هفتگی راشفورد به ۳۰۰هزار پوند در هفته او را در این تیم ماندگار کرده و قرارداد جدیدی تا پایان سال ۲۰۲۴ با این مهاجم جوان منعقد کند.

سان می‌گوید نتایج ضعیف یونایتد در هفته‌های اخیر و درگیری‌های داخلی در این باشگاه باعث شده باشگاه‌های دیگر و به خصوص بارسلونا به جذب راشفورد امیدوار شوند. راشفورد در روزهای اخیر از تایید مذاکره خود با منچستریونایتد خودداری کرده و به ادعای سان، غول کاتالان قصد دارد از این فرصت حداکثر استفاده را برده و با راشفورد وارد مذاکره شود.

مارکوس راشفورد بعد از شکست اخیر منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی با نتیجه ۲-۰ از عملکرد تیمش انتقاد کرده و گفته بود:” ما امروز مثل منچستریونایتد بازی نکردیم. این درست نیست. حداقل چیزی که از یک فوتبالیست در چنین سطحی انتظار می‌رود این است که با تمام قوا تلاش کند. هر فوتبالیستی این را به هواداران، به خودش و به باشگاهش مدیون است”.

نظرات

پاسخی بگذارید