قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

بازدید معاونت عملیات بانکی بانک ایران زمین، از شعب تهران

تاریخ انتشار : یکشنبه 18 فروردین 1398 - 16:47

هادی قدیمی معاون مدیرعامل در عملیات بانکی دهم و یازدهم فروردین ۹۸ به همراه مدیریت امور شعب استان تهران از شعب این شهر بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی: قدیمی در این بازدید، ضمن تبریک سال نو به همکاران با تاکید بر ادامه روند فعالیت های توسعه ای سال گذشته که منجر به کسب رتبه مناسب در میان بانک های خصوصی شد، بیان داشت: نقش فعال و موثر شما می تواند اهداف تعیین شده را در زمانی کوتاه محقق سازد که این موضوع با تلاش های بی وقفه و همه جانبه شما عزیزان میسر می شود و از تمامی همکارانی که جهت تحقق اهداف سال ۹۷ کوشیدند، تقدیر و تشکر کرد.
وی در این بازدید که با همراهی مصطفی یزدانجو مدیر شعب استان تهران انجام گرفت، ضمن دیدار صمیمانه با همکاران شعب تهران اظهار داشت: با تلاش روز افزون شما و حرکت به سمت افق تعیین شده در برنامه های سال ۹۸ بانک و حفظ منافع تمامی ذینفعان و تقویت امید و شکوفایی، شاهد موفقیت های بیشتر بانک در عرصه های اقتصادی کشور باشیم.
هادی قدیمی با تاکید بر جانشین پروری و شایسته سالاری در سال گذشته اظهار امیدواری کرد: مطمئنا با تلاش مضاعف همکاران شاهد رشد و بالندگی بیشتر بانک در عرصه های مختلف خواهیم بود.
وی با اعلام ایجاد شعب جدید در سال ۹۸ در سطح شعب تهران، و با توجه به ظرفیت های موجود در این شهر خاطر نشان ساخت: در سال جدید چه در حوزه برندینگ و چه در حوزه جذب منابع در راستای سیاست های بانک، شاهد ایجاد شعب جدید در سطح شهر تهران خواهیم بود که امید است با داشتن همکاران خوب و با انگیزه این مهم زودتر محقق شود و مطمئنا مسئولیت همکاران شعب تهران نیز افزایش خواهد یافت.
معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین در این بازدید اعلام کرد؛ بررسی آمار و ارقام در سال گذشته حاکی از تلاش همکاران در رسیدن به اهداف بانک بوده که قابل تقدیر است، و امیدواریم با تلاش بیشتر همکاران شاهد تداوم این روند در سال جدید باشیم.
در این بازدیدها مصطفی یزدانجو با ارائه آمار و عملکرد شعب تهران اظهار امیدواری کرد: با ایجاد شعب جدید در تهران و تلاش همکاران شاهد رشد چشمگیر فعالیت های شعب در سطح تهران خواهیم بود.

نظرات

پاسخی بگذارید