قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

با حضور مدیران ارشد بانک در بوشهر انجام شد؛ معرفی خدمات بانک مسکن برای شرکت‌های بزرگ پتروشیمی ایران

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 1 آذر 1401 - 7:47

مدیران ارشد بانک مسکن با سفر به استان بوشهر با مدیران شرکت‌های بزرگ و بنام پتروشیمی ایران مستقر در شهرستان عسلویه مذاکره و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبر سما به نقل از هیبنا، صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل بانک مسکن در امور مالی به همراه علی کشاورز عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی و مهدی احمدی مدیر امور منطقه غرب کشور با سفر به این استان با مدیران شرکت‌های پتروشیمی پارس، صنایع پتروشیمی مبین انرژی خلیج فارس و پلیمر آریاساسول دیدار و ویژگی‌ها و خدمات انحصاری بانک مسکن را برای مسوولان این شرکت‌ها تشریح کردند.

در این نشست، عضو هیات مدیره بانک و دیگر اعضای هیات همراه، شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حساب‌ها را تشریح و به ابهامات و سوالات متعدد مطرح شده از سوی مدیران ارشد شرکت‌های پتروشیمی پاسخ لازم داده شد.

عسکرپور با تقدیر از تعاملات و خدمات شرکت‌های پتروشیمی با بانک اظهار داشــت: انتظار ما این است که میزان تعاملات فی مابین شرکت‌های پتروشیمی با بانک افزایش یابد.

عضو هیات مدیره و معاون امور مالی بانک مسکن با اشاره به عملکرد بانک مسکن در سال گذشته و ورود آن به وضعیت ســوددهی گفت: بانک مسکن ضمن انجام وظایف و تکالیف محوله و عمل به رسالت اجتماعی خود به عنوان یک بانک دولتی تخصصی در بخش مســکن، عملکرد مناسبی در راســتای بهبود وضعیت سودآوری داشته اســت.

وی افزود: در فرآیند برگزاری مجمع بانک، تکالیف جدیدی بر عهده بانک گذاشته شده که در اسرع وقت مدیران ارشد بانک انجام این تکالیف را در دستور کار قرار دادند و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تقویت توان مالی بانک برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد.

عضو هیات عامل بانک مسکن نیز در این نشست گفت: بانک با افزایش پویایی و انعطاف‌پذیری خود و انجام اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در راستای احترام به مشتریان و بازار هدف خود انجام داده است، توانسته است محصولات جدید خود را برای اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف ارائه کند.

وی ادامه داد: بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی در تمامی بخش‌هایی که سیستم بانکی می‌تواند ارائه خدمت دهد انجام داده است.

کشاورز علت برگزاری چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک، افزایش بهره‌وری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و ضمن خوش‌بینی از تشکیل چنین جلساتی، آمادگی بانک مسکن را برای ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام و تصریح کرد: دوست داریم آن‌طور که شایسته است به مشتریان خود در بانک مسکن ارائه خدمات کرده و رضایت آنان را جلب کنیم.

در این نشست‌ها فریدون امیری مدیر مالی شرکت پتروشیمی پارس، امید شهر آزاد مدیر مالی شرکت صنایع پتروشیمی مبین انرژی خلیج فارس و قنواتی مدیر مالی شرکت پلیمر آریاساسول از عملکرد بانک مسکن در ارائه خدمات متنوع به شرکت و کارکنان آن تشکر و قدردانی کردند.

همچنین این مدیران به این که موضوع بانک مسکن بانکی دولتی است و در خانه‌دار کردن اقشار جامعه نقش محوری را ایفا کرده است نیز اذعان کردند.

در ادامه، هر یک از مدیران توضیحاتی را در مورد فعالیت‌های شرکت‌هایشان بیان داشتند و افزودند: باید هدف از برگزاری این نشست‌ها به گونه‌ای باشد که هر دو طرف معامله منتفع و اصل برد برد رعایت شود.

در پایان این نشست مدیران شرکت‌های پتروشیمی‌های بزرگ اظهار امیدواری کردند که تعاملات خود را با بانک مسکن گسترش و در قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده کنند.

گفتنی است در این بازدید، مدیر شعب بوشهر، معاون مدیریت، رییس شعبه بندر کنگان و رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب بانک مسکن بوشهر نیز حضور داشتند.

مطالب مرتبط

گشایش پاکت‌های پنجمین مرحله مزایده املاک بانک دی

گشایش پاکت‌های پنجمین مرحله مزایده املاک بانک دی

پاکت های پنجمین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در...

پیام مدیر عامل بانک سپه به مناسبت روز بسیج مستضعفان

پیام مدیر عامل بانک سپه به مناسبت روز بسیج مستضعفان

دکتر ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه با صدور پیامی 5آذر روز...

نسخه جدید همراه بانک توسعه صادرات ایران سازگار با اندروید منتشر شد

نسخه جدید همراه بانک توسعه صادرات ایران سازگار با اندروید منتشر شد

جدیدترین نسخه همراه بانک توسعه صادرات ایران سازگار با...

نظرات

پاسخی بگذارید