قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

جوايز برندگان ماه دوم نخستين دوره “ليگ نوين” اهدا شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 فروردین 1398 - 11:32

طي مراسمي، برندگان خوش شانس ماه دوم نخستين دوره “ليگ نوين”، جوايز ۲۰۰ ميليون ريالي خود را دريافت کردند

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پس از برگزاري مراسم قرعه‌کشي بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين، جوايز برندگان دوره دوم قرعه‌کشي ماهانه “ليگ نوين” با حضور نمايندگان شرکت پرداخت نوين و رؤساي شعب منتخب، در محل کسب برندگان اهدا شد که بر اين اساس مسعود يعقوبي از شعبه پونک، علي زنگويي از شعب صادقيه و فرزاد سراجي از شعبه مطهري تهران جوايز ۲۰۰ ميليون ريالي دوره دوم از اين جشنواره را از آن خود کردند.
در نخستين دوره “ليگ نوين” ۳۰ جايزه دو ميليون ريالي به صورت روزانه، سه جايزه ۲۰۰ ميليون ريالي به صورت ماهانه و سه جايزه يک ميليارد ريالي در پايان دوره سه ماهه جشنواره به قيد قرعه به پذيرندگان حائز شرايط شرکت در قرعه‌کشي اهدا مي‌شود.
گفتني است ماه پاياني “ليگ نوين” از تاريخ ۲۰ اسفندماه سال ۱۳۹۷ آغاز شده و تا تاريخ ۲۰ فروردين ماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت. همچنين قرعه‌کشي بزرگ سه جايزه يک ميليارد ريالي بين پذيرندگاني برگزار خواهد شد که به امتياز ۴۵۰۰ رسيده باشند.
پذيرندگان محترم مي‌توانند جهت اطلاع از کليات جشنواره، مدل امتيازگيري و شرايط شرکت در ليگ به پورتال شرکت پرداخت نوين به آدرس pna.co.ir مراجعه و يا با کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته امداد پذيرندگان اين شرکت به شماره ۴۸۰۰۶-۰۲۱ تماس حاصل نمايند.

نظرات

پاسخی بگذارید