قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

روابط عمومی تبیین‌کننده اهداف و راهبردهای سازمان است

تاریخ انتشار : شنبه 27 اردیبهشت 1399 - 14:49

حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون، روابط عمومی سازمان را تبیین‌کننده اهداف و راهبردهای سازمان دانست.

حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون، صبح امروز در جلسه گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی که به‌صورت حضوری با همکاران روابط عمومی ستاد و به‌صورت ویدئوکنفرانس با مدیران استانی و همکاران روابط عمومی استان سخن می‌گفت اظهار داشت: تکالیف و وظایف مهمی در راستای جهش تولید و ایجاد اشتغال در استان‌ها بر عهده بانک توسعه تعاون قرار داده‌شده است، که انجام تکالیف مربوط به طرح‌های ملی، جایگاهی ویژه در راهبردهای هفت‌گانه و اهداف سازمانی بانک دارد. وی افزود: روابط عمومی بانک توسعه تعاون سیاست‌گذاری رسانه‌ای و راهبردهای ارتباطی را معطوف به این موارد مهم نموده و تهیه محتوای تخصصی اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی بانک در این زمینه‌ها صورت پذیرفته است.

مهدیان کارکرد تخصصی و نقش پیش برنده روابط عمومی را در بانکداری نوین امروز غیرقابل‌انکار دانست و افزود: استفاده از مکانیزم های جدید ارتباطی و اطلاع‌رسانی در ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان و اعتلای سطح خدمات بانک بسیار تأثیرگذار است و ازاین‌رو روابط عمومی بانک می‌تواند به‌عنوان مزیت رقابتی و همچنین تقویت‌کننده نقش توسعه‌ای بانک مطرح باشد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون راه‌اندازی پورتال جدید و همچنین پایگاه خبری توسعه تعاون را از دستاوردهای روابط عمومی بانک یادکرد و افزود: روابط عمومی بانک با ایفای نقش حرفه‌ای و بهره‌مندی از فرصت‌ها و مدیریت بحران‌ها، بانک را در مسیر خدمات‌رسانی بهتر یاری داده است و از تمامی ابزارها و امکانات موجود در این زمینه‌ها استفاده نموده است.

مهدیان نقش‌آفرینی بانک توسعه تعاون در اجرای بند الف تبصره ۱۸ و همچنین تداوم اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری را یادآور گردید و افزود: کلیه ادارات شعب استان‌ها التزام کافی برای اجرای صحیح طرح‌ها را داشته باشند و همکاران روابط عمومی نیز خدمات بانک در این زمینه‌ها را در قالب محتوای خبری اطلاع‌رسانی نمایند.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون ابلاغ راهبردهای هفتگانه این بانک را در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به جامعه هدف و مشتریان این بانک عنوان نمود و افزود: کلیه امکانات بانک برای ارائه خدمات مطلوب به تعاونگران و کارآفرینان بکار گرفته می‌شود و مدیران و روابط عمومی استان‌ها باید این راهبردها را مدنظر قرار دهند

نظرات

پاسخی بگذارید