قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

رونمایی از نسخه جدید سامانه آنلاین خدمات سفر و گردشگری “اپرو”

تاریخ انتشار : جمعه 26 بهمن 1397 - 12:11

نسخه جدید سامانه آنلاین خدمات سفر و گردشگری اپرو در غرفه گروه مالی گردشگری واقع در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری در این مراسم که با حضور مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری، اسفندیار حیدری پور مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران ” سمگا” و جمعی از مدیران ارشد گروه مالی و بانک گردشگری برگزار شد؛ سامانه اپرو با هدف ارائه خدمات و تسهیلات مسافرتی جامع به هموطنان رونمایی شد.

این گزارش حاکی است؛ در این مراسم اسفندیار حیدری ‌پور با تصریح این مطلب که یکی از اهداف اصلی مجموعه گروه مالی گردشگری ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت ارائه خدمات جامع و ارزان سفر برای هموطنان است؛ طراحی و ارائه سامانه آنلاین سفر اپرو به عنوان تکمیل کننده پروژه‌ها و خدمات این گروه را به همین منظور دانست. وی افزود “در طول یکسال آینده بسیاری از پروژهای گروه مالی و بانک گردشگری به بهره برداری خواهد رسید که سامانه اپرو در جهت تکامل این خدمات زیرساختی طراحی، ارائه و تقدیم هموطنان گرامی شده است.

شایان ذکر است؛ سامانه آنلاین خدمات سفر و گردشگری اپرو تحت نظارت و پشتیبانی بانک گردشگری نخستین سامانه جامع خدمات آنلاین گردشگری در کشور است که به عنوان یک ابزار نوین، طیف وسیعی از خدمات در این حوزه همچون ارائه تسهیلات اعتباری سفر، اخذ ویزا، ارائه تورهای داخلی و خارجی، ارائه بلیط‌های مسافرت هوایی، قطار، اتوبوس؛ خدمات هتل در تمامی نقاط جهان، ارائه خدمات ترانسفر خارجی، بیمه و پرداخت عوارض سفر و امکان اقامت کوتاه در هتل فرودگای امام را به مشتریان خود ارائه می دهد و در قالب وب، اپلیکیشن موبایل و کیوسک‌های تعاملی برای کاربران خود قابل استفاده است

نظرات

پاسخی بگذارید