قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر صاحبدلان

نشست خبری و آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین دوره سراسری و اولین دوره بین المللی تئاتر صاحبدلان امروز برگزار شد.

 

نشست خبری و آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین دوره سراسری و اولین دوره بین المللی تئاتر صاحبدلان امروز با حضور «محمود فرهنگ» دبیر دوازدهمین دوره این رویداد، «محمود سالاری» معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ازشاد اسلامی، «غلامرضا نعمتی» معاون اجرایی اداره کل هنر‌های نمایشی، دکتر «احمد جولایی» پیشکسوت و پژوهشگر نمایش‌های تعزیه و آیینی و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه در سالن رودکی برگزار شد.

محمود سالاری در ابتدای این رویداد عنوان کرد: معنویت؛ گمشده امروز و هر روز بشریت است و اگر که ما شیرینی معنویت را به کام اصحاب فرهنگ، فضیلت و مردم بچشانیم قطعا نتیجه پرباری خواهد داشت. جشنواره صاحبدلان قرار است که اندکی از اقیانوس معنویت را به کام تشنه کامان این فضیلت بزرگ بچشاند و من امیدوارم این کار اتفاق بیافتد.

محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین رویداد صاحبدلان هم گفت: صاحبدلان اکنون به یک نقطه جدی رسید و یک دوره با نام حقیقت و دوره‌های بعد با نام صاحبدلان شکل گرفت. انشاالله که بتوانیم به تولید کمک کنیم. حقیقتا طی چهل و دوسالی که در تئاتر بودیم تمام تلاش مان این بوده تا ژانری به ژانر‌های نمایش اضافه شود چه زمانی که هشت سال دفاع مقدس بود و چه بعدها. وی افزود: همیشه احساس می‌کردم در این ۴۲ سال گمشده‌ای را به دنبالش می‌گشتم خدا را شکر امسال با تئاتر صاحبدلان به نتیجه‌ای می‌رسد. تمام هم و غم مان این است که گروه‌های استان‌ها فعال شوند و تلاش می‌کنیم گروه‌های شهرستان فعالیت خودشان را داشته باشند.

فرهاد قائمیان، هنرمند عرصه تئاتر نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه همیشه پیگیر این رویداد بودم، احساس می‌کنم به یک بلوغ بی‌نظیر رسیده است و بین المللی شدن آن را به همه تبریک می‌گویم. وی ادامه داد: امیدوارم این رویداد با توجه به تمامی تلاشی که شده برای هنرمندان شهرستان که نیرو‌های خوبی هستند، زمینه‌ای برای بهتر دیده شدن باشد و در حوزه تئاتر دینی بتوانند باور‌های دینی را در تفکر و زندگی هنرمندان جاری کنند.

 

خبرگزاری صدا وسيما

مطالب مرتبط

رونمایی  ال‌جی از جدیدترین نوآوری‌های قطعات خودرو در کنفرانس Autosense

رونمایی  ال‌جی از جدیدترین نوآوری‌های قطعات خودرو در کنفرانس Autosense

ال‌جی در کنفرانس جهانی بلژیک، جدیدترین دستاوردهای...

رونمایی از مایکروویوهای جی‌پلاس

رونمایی از مایکروویوهای جی‌پلاس

طی مراسمی، شرکت صنایع گلدیران از مایکروویوهای جدید...

امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های آتیه طلایی ۳ و حساب پس انداز مسکن جوانان

امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های آتیه طلایی ۳ و حساب پس انداز مسکن جوانان

امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های آتیه طلایی 3 و حساب پس...

نظرات

پاسخی بگذارید