قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

صرفه جویی چشمگیر در بانک کشاورزی

تاریخ انتشار : شنبه 10 اسفند 1398 - 16:00

بانک کشاورزی با اتخاذ سیاست های هدفمند و تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت در حوزه های مختلف از جمله تبلیغات، هزینه های پرسنلی، تاسیسات، ساختمان ها، تجهیزات و… اقدامات تاثیرگذاری برای صرفه جویی در منابع به انجام رسانده است.
به گزارش روابط عمومی باتنک کشاورزی ، روح اله خدارحمی مدیرعامل این بانک که سیاست صرفه جویی و تعدیل هزینه ها را در اولویت برنامه های سال ۱۳۹۸ خود قرار داده بود، با اجرای این سیاست عملکرد درخشانی در کارنامه بانک کشاورزی به ثبت رساند.
این گزارش می افزاید، صرفه جویی ۳۰تا ۳۵ درصدی در مصرف برق، آب و گاز، حذف مراسم و همایش های غیر ضروری، اجرای سیاست انقباضی و قانونمند کردن پرداخت ها، حذف خرید هدایا و اقلام تبلیغاتی، کاهش حضور پر هزینه در رسانه های مکتوب و تصویری، حذف انتشار سررسید، تقویم و… از جمله اقداماتی است که در سال ۱۳۹۸ در بانک کشاورزی به اجرا در آمد.
خاطر نشان می شود، بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۷ همین سیاست صرفه جویی را اعمال و اجرا کرد، به گونه ای که رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جهموری با ارسال نامه ای، مراتب قدردانی و تشکر حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهور محترم را از بانک کشاورزی برای انجام اقدامات ارزشمند در زمینه صرفه جویی ابلاغ کرد.

نظرات

پاسخی بگذارید