قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

طی احکامی جداگانه توسط زاکانی صورت گرفت؛ ۳ ابقا، ۳ جابجایی و خداحافظی با ۲ معاون شهردار تهران

تاریخ انتشار : دوشنبه 4 مهر 1401 - 12:16

شهردار پایتخت پس از گذشت یک سال، ۳ معاون را در سمت خود ابقا کرد، ۳ معاون را در پست‌های دیگر به خدمت گرفت و با ۲ معاون خود خداحافظی کرد.

به گزارش خبر سما به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، علیرضا زاکانی شهردار تهران پس از گذشت یک سال از شروع فعالیت خود، در احکامی جداگانه برخی معاونان را ابقا، تعدادی را جابجا و با دو نفر دیگر خداحافظی کرد.

* ابقای ۳ معاون

«محمدامین توکلی‌زاده» معاون اجتماعی فرهنگی، «حمیدرضا صارمی» معاون شهرسازی و معماری و «عباس شعبانی» معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران سه معاونی بودند که علیرضا زاکانی از عملکرد آن ها در سمت خود رضایت کامل داشت و حکم آن‌ها را تا یک سال دیگر تمدید کرد.

* جابجایی ۳ معاون

زاکانی طی حکمی «لطف‌الله فروزنده» را جایگزین ابوالفضل فلاح در سمت معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران کرد. «مجید باقری» نیز به جای فروزنده، معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری پایتخت شد.

«حسین نظری» معاون سابق هماهنگی امور مناطق هم طی حکمی از سوی علیرضا زاکانی به سمت «معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران» منصوب و جایگزین جلال بهرامی شد. این در حالی است که علیرضا جاوید زین پس به جای نظری عهده دار معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران می شود.

«جلال بهرامی» نیز به مدت یک سال جایگزین «مجتبی شفیعی» معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران شد. بهرامی تا قبل از این معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران بود.

* خداحافظی با ۲ معاون

«ابوالفضل فلاح» معاون مالی و اقتصاد شهری و «مجتبی شفیعی» معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران دو معاونی بودند که پس از گذشت یک سال از جمع معاونین شهرداری تهران خداحافظی کردند.

* تمدید احکام مدیرکل حوزه شهردار و رئیس سازمان بازرسی

شهردار پایتخت همچنین در احکامی جداگانه ماموریت «سجاد محمد علی‌نژاد» مشاور و مدیرکل حوزه شهردار و «داود گودرزی» رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

مطالب مرتبط

تغییر بزرگ در شیشه جلو خودروها

تغییر بزرگ در شیشه جلو خودروها

شرکت تولید شیشه اتومبیل چینی "فویاو" (Fuyao) اخیرا از...

واریز سود سهام عدالت ۲ مرحله‌ای شد

واریز سود سهام عدالت ۲ مرحله‌ای شد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: امسال با تدبیری که وزیر...

هدیه همراه اول به‌مناسبت اولین برد ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

هدیه همراه اول به‌مناسبت اولین برد ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

به‌مناسبت برد ارزشمند تیم فوتبال کشورمان در برابر تیم...

با امضای تفاهنامه پنج بانک عامل و وزارت صمت؛ اوراق گام در ۱۷بانک عملیاتی شد

با امضای تفاهنامه پنج بانک عامل و وزارت صمت؛ اوراق گام در ۱۷بانک عملیاتی شد

رئیس کل بانک مرکزی در آیین امضای تفاهنامه مشترک ۵ بانک...

نظرات

پاسخی بگذارید