قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

قائم‌مقام ملل: کارت اعتباری ملل با دو شیوه قابل‌ دریافت است

تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1398 - 9:32

قائم‌مقام موسسه اعتباری ملل: کارت اعتباری ملل با دو شیوه در موسسه اعتباری ملل قابل‌دریافت است

 

جناب آقاي مروجی با تاکید براینکه متقاضیان به دو شیوه و با سپرده‌گذاری وکسب اعتبار می‌توانند از کارت اعتباری موسسه اعتباری ملل استفاده کنند، افزود: کارت اعتباری ملل در نوع اول با افتتاح حساب قابل‌دریافت است. در این نوع با افتتاح حساب، سپرده یکساله پنج درصد از میانگین حساب برای دریافت کارت اعتباری محاسبه می‌شود. این نوع اول صدور کارت اعتباری است و نیازی به ضامن ندارد.

قائم‌مقام موسسه اعتباری ملل با بیان اینکه در نوع دوم، متقاضیان با افتتاح حساب کوتاه مدت می‌توانند از شرایط دریافت کارت اعتباری استفاده کنند، تصریح کرد: در این نوع، میانگین حساب در دوره به‌عنوان امتیاز مورد محاسبه قرار می‌گیرد.

ايشان تصریح کردند: براساس میانگین حساب، کارت اعتباری برابر میانگین محاسبه می‌شود و به اشخاص تعلق گرفته و شخص می‌تواند از اعتبار خود به صورت کارت اعتباری و تسهیلات استفاده کند.
وی به دیگر تسهیلات این موسسه اشاره کرد و گفت: طرح افق که در سال گذشته نیز در موسسه اعتباری ملل اجرا می‌شد در سال جاری نیز تا خرداد ماه تمدید شده است.

متقاضیانی که قصد خرید کالای ایرانی دارند می‌توانند از تسهیلات موسسه اعتباری ملل استفاده کنند. مبلغ این تسهیلات برای افراد حقیقی ۴۵ میلیون تومان است و افراد حقوقی نیز می‌توانند ۲۷۰ میلیون تومان دریافت کنند.

البته افراد باید دارای سپرده مفتوحه نزد موسسه بوده و پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی تا سقف ۴۵ میلیون تومان منوط به دارا بودن حداقل ۹۰ میلیون تومان سپرده بوده و پرداخت تسهیلات با بررسی دقیق، اعتبارسنجی ورعایت کامل مقررات و بخشنامه‌های ابلاغی بانک مرکزی است.

نظرات

پاسخی بگذارید