قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

قربانی در دیدار نوروزی با کارکنان : حمایت از رونق تولید رویکرد اصلی بانک دی در سال ۱۳۹۸ است

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 فروردین 1398 - 23:51

مدیرعامل بانک دی در دیدار نوروزی با کارکنان گروه مالی دی گام های عملی در راستای تحقق شعار سال و حمایت از رونق تولید را رویکرد اصلی بانک در سال ۱۳۹۸ عنوان کرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مدیرعامل و اعضای هیئت‌ مدیره بانک دی به مناسبت آغاز سال نو با کارکنان بانک و مدیران عامل شرکت های تابعه در جمعی صمیمی دیدار و گفت و گو کردند.

بر اساس این گزارش محمدرضا قربانی مدیرعامل بانک دی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران ارزش‌آفرین بانک دی در تحقق اهداف سال ۱۳۹۷ رویکرد اصلی بانک در سال ۱۳۹۸ را رسیدن به سودآوری پایدار و با کیفیت و حرکت در مسیر حمایت از رونق تولید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام کرد و گفت: مساله رونق تولید از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی و نقشه راه امسال است و با توجه ویژه به شعار سال که در بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شده و اجرای تاکیدات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در حرکت جمعی به سوی رونق تولید می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به این که انتخاب شعار رونق تولید نشان می‌دهد همچنان اولویت کشور مسئله اقتصاد است گفت: اگر تولید جریان یابد هم مشکلات معیشتی و اشتغال حل می‌شود، هم موجب بی نیازی کشور از بیگانگان و دشمنان خواهد شد .

قربانی با بیان این که نظام بانکی نقشی تعیین کننده در تحقق شعار سال دارد افزود: عوامل تولید به صورت مستمر به مسائل بانک‌ها و تسهیلات بانکی وابسته هستند و بانک ها در راستای اقداماتی که در سال گذشته برای حمایت از کالای ایرانی انجام داده اند در سال جاری نیز باید با توجه به ضرورت و نیاز کشور به سمتی حرکت کنند که با ارائه تسهیلات ارزان قیمت به تولید کنندگان داخلی زمینه راه اندازی و احیای واحدهای تولیدی را فراهم آورند.

وی همچنین با اشاره به حادثه غم انگیز سیل در استان های کشور که در ایام نوروز کام ملت ایران را تلخ کرد با خانواده های داغدار و مصیبت زده ابراز همدردی کرد و ضمن دعوت از تمامی کارکنان برای یاری رسانی به مردم مناطق سیل زده تاکید کرد: بانک دی نیز همگام با تمامی دلجویان رخداد ناگوار سیل از هموطنان آسیب دیده در این حادثه حمایت خواهد کرد.

در این دیدار قربانی و اعضای هیئت‌مدیره بانک ضمن تبریک سال نو از کارکنان خواستند با بهره گیری از ظرفیت های بانک، همت و تلاش خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل و رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور به کارگیرند و با حرکت در مسیر خط مشی های تعیین شده در سند استراتژیک بانک تا افق ۱۴۰۰ برای تحقق سودآوری پایدار و باکیفیت و ارتقای رضایتمندی ذینفعان اهتمام ورزند.

نظرات

پاسخی بگذارید