قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

نسخه جدید همراه بانک ملت منتشرشد؛ هزار و یک جایزه در انتظار کاربران همراه بانک ملت

تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 دی 1398 - 17:38

نسخه جدید همراه بانک ملت با قابلیت نمایش امتیازات کاربران در جشنواره این محصول پرطرفدار، در دسترس قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در نسخه جدید همراه بانک ملت، براساس تراکنش ها و معیارهای ارزیابی استفاده از همراه بانک، کاربران قادر به مشاهده لحظه ای امتیاز خود خواهند بود تا فرصت دریافت هزار و یک جایزه از بانک ملت را بیابند.
بر این پایه، در جشنواره همراه بانک ملت، مشتریان استفاده کننده از این سرویس با مطالعه و تایید شرایط شرکت در جشنواره، انتقال وجه داخلی (ملت به ملت)، انتقال وجه شتابی (کارت به کارت)، پرداخت قبوض، خرید شارژ عادی سیم‌کارت اعتباری، خرید شارژ برخط سیم‌کارت اعتباری/ بسته اینترنتی، صدور ملت کارت متمرکز (پس از تحویل کارت) و اتصال حساب های فرعی به کارت، امتیاز دریافت خواهند کرد و هر ۱۵ روز یک بار در مسابقه این جشنوار شرکت داده خواهند شد.
برندگان هر مرحله از مسابقه که در مقاطع ۱۵ روزه و در بازه زمانی اول دی ۹۸ تا پایان فروردین ۹۹ معرفی می شوند، در مجموع ۱۰۰۰ جایزه نقدی ۲۵ میلیون ریالی برای خرید گوشی تلفن همراه هوشمند دریافت خواهند کرد ضمن آن که یک جایزه ویژه یک میلیارد ریالی نیز به یکی از کاربران اهدا خواهد شد.
براین اساس روابط عمومی بانک ملت برای راهنمایی کاربران و معرفی برندگان، یک صفحه ویژه این جشنواره در سایت اینترنتی این بانک در دسترس علاقه مندان قرار داده است. (برای دسترسی به صفحه اینجا کلیک کنید)

نظرات

پاسخی بگذارید