قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پرداخت از طریق تله‌پرداز آپ در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

تاریخ انتشار : یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 - 12:05

آسان پرداخت که در سال‌های گذشته با ارائه روش‌های نوین پرداخت (مانند بن کارت مجازی، NFC و تله‌پرداز) امکان پرداخت از طریق گوشی‌های هوشمند را برای تمامی متقاضیان کتاب ارائه کرده بود، در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌عنوان مجری انحصاری پرداخت الکترونیک بزرگترین رویداد فرهنگی کشور، پرداخت از طریق خدمات جدید را برای مخاطبان نمایشگاه فراهم کرده است.
سعید ذوالقدریها معاون بازاریابی آسان پرداخت درباره استفاده از ویژگی‌های استفاده از امکان تله‌پرداز در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران گفت: «سه سال از معرفی سرویس تله‌پرداز در اپلیکیشن آپ می‌گذرد. با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند بدون نیاز به کارت بانکی یا وجه نقد و تنها با اسکن کد QR نصب شده در محل پذیرندگی وجه مورد نظر را به پذیرنده پرداخت کنند یا با وارد کردن کد تله‌پرداز پرداخت خود را به هر یک از صدها هزار پذیرنده آپ، از راه دور انجام دهند.» ذوالقدریها در ادامه گفت: «آسان پرداخت در نمایشگاه امسال برنامه ویژه‌ای برای توسعه کاربری این سرویس در بین میلیون‌ها کاربر خود دارد. تله‌پرداز در آخرین نسخه اپلیکیشن آپ تغییرات عمده‌ای داشته است. با قابلیت‌های جدید این سرویس، کاربران می‌توانند به آسانی و بدون نیاز به کارت فیزیکی یا وجه نقد، مبلغ مورد نظر خود را با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی یا از طریق کیف پول آپ به پذیرندگان آپ پرداخت کنند. همچنین کاربران این امکان را هم خواهند داشت که با ثبت اطلاعات خود در منوی تله‌پرداز و احراز هویت به‌عنوان پذیرنده از دیگر کاربران آپ وجه نقد دریافت کنند یا با اسکن کدQR آن‌ها وجه مورد نظر را به آن‌ها انتقال دهند.»
در نمایشگاه کتاب امسال آپ برای کاربرانی که از سرویس تله‌پرداز استفاده می‌کنند ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی در نظر گرفته است، همچنین آپ به پذیرندگانی که مشتریان را به استفاده از سرویس تله‌پرداز ترغیب می‌کنند جوایزی را اهدا می‌کند.
بهرنگ فاطمی سرپرست معاونت امور مشتریان آسان پرداخت نیز درباره حضور آپ در نمایشگاه سی و دوم کتاب تهران گفت: «آسان پرداخت امسال نیز تمام تلاش خود را برای ارائه به‌روزترین تکنولوژی‌های پرداخت جهت تسهیل روند خرید در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران به کار گرفته است. امسال تعداد دستگاه‌های تخصیص داده شده توسط شرکت آسان پرداخت در این نمایشگاه نزدیک به سه هزار دستگاه کارتخوان بوده که توسط بیش از ۱۲۰ کارشناس در بخش‌های ستادی و پشتیبانی، در صورت نیاز اقدام به خدمات لحظه‌ای می‌کنند.»
گفتنی است سال گذشته نیز آسان پرداخت برای اولین بار پرداخت از طریق کارت ملی هوشمند را برای کاربران فراهم کرده بود که با استقبال مخاطبان نمایشگاه کتاب روبرو شد./

نظرات

پاسخی بگذارید