قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

آخرین خبر‌ها از تعطیلی جلسات علنی مجلس

تاریخ انتشار : یکشنبه 11 اسفند 1398 - 15:56

عضو هیئت رئیسه مجلس آخرین روند تصمیمات درباره برگزاری یا عدم برگزاری جلسات علنی پارلمان را تشریح کرد.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق مصوبه هیئت رئیسه مجلس قرار بود که بنده به همراه آقایان پزشکیان و رنجبرزاده از طرف مجلس در جلسات ستاد مقابله با کورونا شرکت کنیم، اظهار داشت: این مصوبه به این ستاد ابلاغ شده اما تاکنون از طرف ستاد مقابله با کرونا برای حضور در جلسات از ما دعوت نشده است.

وی افزود: قرار بود ما به نمایندگی از مجلس در جلسات ستاد مقابله با کورونا شرکت کنیم و گزارشی از جلسات ستاد به هیئت رئیسه ارائه دهیم تا درباره برگزاری و یا عدم برگزاری جلسات علنی پارلمان تصمیم‌گیری شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه به دلیل عدم حضور ما در جلسات ستاد مقابله با کورونا در باره تعطیلی جلسات علنی پارلمان تصمیم‌گیری نشده، ادامه داد: با توجه به مسائل پیش آمده فعلا جلسات علنی مجلس برگزار نمی‌شود.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه از طرفی هم قرار بود کمیسیون تلفیق که بررسی بودجه سال ۹۹ را در دستور کار خود دارد ، امروز(یکشنبه ۱۱ اسفند) درباره برگزاری یا عدم برگزاری جلسات علنی پارلمان تصمیم‌گیری کند، بیان داشت: اعضای کمیسیون تلفیق هنوز در این باره تصمیم‌گیری نکرده‌اند و اگر هم تصمیمی اتخاذ کنند مصوبه کمیسیون تلفیق در نهایت باید در جلسه هیئت رئیسه مجلس مطرح و تصمیم نهایی با هیئت رئیسه مجلس، خواهد بود.

تسنیم

نظرات

پاسخی بگذارید