قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

آیین معرفی و تجلیل از پژوهشگران با حمایت بانک صادرات ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 دی 1398 - 18:13

​آیین معرفی و تجلیل از پژوهشگران با حضور جمعی از پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاهی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران و با حمایت بانک صادرات ایران برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این همایش به کوشش معاونت توسعه و منابع انسانی این دانشگاه، با هدف توسعه و ترویج پژوهش‌ و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های موفق و با رویکرد ارتقای پژوهش‌های علمی برگزار و از پژوهش‌گران برتر تجلیل به عمل آمد.
جلال دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی دانشگاه طی سخنانی در این مراسم، با بیان اینکه، تقویت انجام پژوهش‌های تقاضامحور و کاربردی و حل مشکل یکی از سیاست‌ها و اولویت‌های دانشگاه علامه طباطبایی است، افزود: به طور کلی در رنکینگ‌ها و رتبه‌بندی دانشگاه‌‌ها، پژوهش بسیار مهم است و بر این اساس ما به دنبال این هستیم که علاوه بر تولید علم محض، در زمینه‌های کاربردی وارد عمل شویم تا بتوانیم برای حل مشکلات و چالش های موجود کشور راه‌ حل ارائه کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اهمیت تقویت همکاری بین جامعه و صنعت بیان داشت: دانشگاه بدون جامعه و صنعت نمی تواند کارکرد اصلی خود را ایفا کند و باید بتوانیم در حوزه جامعه و صنعت از حاصل اندیشه و فکر اعضای محترم هیات علمی استفاده کنیم.
بانک صادرات ایران حمایت از بخش‌های مختلف علمی و پژوهشی کشور را در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به ارتقای جایگاه تحقیق و پژوهش در نهادهای علمی و دانشگاهی در دستور کار خود دارد.

نظرات

پاسخی بگذارید