قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

احتمال تولید آیفون تاشو توسط اپل جدی تر شد

تاریخ انتشار : شنبه 11 اسفند 1397 - 12:51

پس از عرضه گوشی های تاشو توسط سامسونگ و هواوی حالا خبرهایی در مورد تولید آیفون تاشو توسط اپل به گوش می رسد که ناشی از انتشار اخبار اختراع ثبت شده این شرکت است.

خبرگزاری مهر: پس از عرضه گوشی های تاشو توسط سامسونگ و هواوی حالا خبرهایی در مورد تولید آیفون تاشو توسط اپل به گوش می رسد که ناشی از انتشار اخبار اختراع ثبت شده این شرکت است.

برنامه ریزی اپل در این زمینه به سال ۲۰۱۱ بازمی گردد و در آن زمان اخباری در مورد ثبت چند اختراع توسط اپل در این زمینه منتشر شد. پس از آن اختراع دیگری در این زمینه توسط اپل در سال ۲۰۱۴ به ثبت رسید و حالا ثبت یک اختراع تازه در همین زمینه دوستداران آیفون را هیجان زده کرده است.

احتمال تولید آیفون تاشو توسط اپل جدی تر شد

اختراع جدید اپل نشان می دهد این شرکت قادر به تولید گوشی های منعطفی خواهد بود که دارای نمایشگرهایی تاشو هستند و حتی می توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند.

منابع مطلع می گویند سامسونگ قصد ندارد اطلاعات و اسرار مربوط به طراحی نمایشگر تاشوی خود را در اختیار اپل بگذارد و با توجه به اینکه اپل در زمینه تامین نمایشگرهای OLED به سامسونگ متکی است، چاره ای برای این شرکت جز یافتن فناوری های جدیدی در این زمینه باقی نمانده است.

گفته می شود اپل قصد دارد ال جی را جایگزین سامسونگ کند. ال جی در زمینه تولید نمایشگرها و تلویزیون های بزرگ تاشو و قابل لوله کردن تبحر دارد ولی در زمینه تولید گوشی های تاشو از سامسونگ عقب تر است.

اختراع تازه ثبت شده اپل مربوط به گنجاندن نوعی فناوری گرمایشی در لولای نمایشگر تاشوی آیفون جدید است که باعث می شود این نمایشگر در برابر باز و بسته شدن های مکرر مقاومت بیشتری پیدا کند. هنوز مشخص نیست آیا اپل می تواند امسال یک گوشی با نمایشگر تاشو روانه بازار کند یا این کار تا سال ۲۰۲۰ به طول می انجامد.

نظرات

پاسخی بگذارید