قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

اختصاص شش هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پنجساله به مناطق سیل زده توسط بانک آینده

تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 - 23:26

بانک آینده، ۶ (شش)هزار میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اعطای تسهیلات در مناطق سیل زده، در قالب بسته اعتباری خدمت، تخصیص داد.
بانک آینده، به منظور تحقق بخشی از مسئولیت های اجتماعی خود و در راستای جبران بخشی از آلام خسارت-های مادی وارده به سیل¬زدگان در ۶ استان لرستان، گلستان، خوزستان، ایلام، فارس و کهگیلویه و بویر احمد، اعطای تسهیلات ارزان¬قیمت با شرایط ویژه در قالب «بسته اعتباری خدمت»، در نظر گرفته است.
این بسته اعتباری خدمت ۶ (شش)هزار میلیارد ریالی برای تأمین مالی آسیب¬دیدگان از سیل فروردین¬ماه سال ۱۳۹۸، بابت تعمیر و بازسازی منازل مسکونی یا محل کار و خرید وسایل و ملزومات زندگی اختصاص داده شده است.
سقف این تسهیلات برای انجام تعمیرات و بازسازی ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال و برای خرید ملزومات زندگی حداکثر ۳۰۰ (سی¬صد) میلیون ریال، با نرخ سود ۱۲ (دوازده) درصد و با ۱۲ ماه دوره تنفس است و بازپرداخت آن در اقساط ۴۸ ماهه و جمعاٌ ۵ سال، پیش¬بینی شده است.
سقف این تسهیلات، برای هرکدام از استان¬های لرستان، گلستان و خوزستان، مبلغ ۱۵۰۰ (یک¬هزار و پانصد) میلیارد ریال و برای سه استان دیگر نیز، هر کدام، مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیارد ریال، تعیین گردیده است.
شایان ذکر است؛ پیش از این نیز، مبلغ ۵/۱۲ (دوازده و نیم) میلیارد ریال کمک نقدی، به هم¬وطنان سیل¬زده، از سوی بانک آینده، اهدا شده و تسهیلات دریافتی توسط خسارت دیدگان از سیل به مدت دو سال تمدید و جرایم دیرکرد آنها نیز بخشوده شده است.

نظرات

پاسخی بگذارید