قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

افزایش سطح تعلق‌سازمانی و بهره‌وری، محور برنامه‌های حوزه سرمایه انسانی پست‌بانک‌ایران‌ خواهد بود

تاریخ انتشار : شنبه 29 دی 1397 - 6:37

مراسم معارفه مهندس مهدی عسگری زاده مدیر جدید امور انسانی و پشتیبانی پست بانک ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد بانک برگزار شد.

مهندس مهدی عسگری‌زاده مدیرجدید امورسرمایه انسانی‌و‌پشتیبانی پست‌بانک‌ایران در این مراسم گفت: افزایش سطح تعلق سازمانی و بهره‌وری نیروی انسانی، محور برنامه‌های این حوزه است.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: عسگری‌زاده افزود: این بانک با مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح طی سال‌های اخیر رشد و رونق چشمگیری داشته و ما هم سعی می‌کنیم با استفاده از این تجربیات ارزشمند و به کارگیری ایده‌ها و تفکرات جدید برای دستیابی به اهداف بانک گام های بیشتری برداریم.
وی ضمن تأکید بر لزوم آموزش مستمر کارکنان برای انجام مأموریت های جدید بانک گفت: استفاده از اساتید مجرب و توانمند در این حوزه و تدوین برنامه آموزشی مناسب بخش های مختلف بانک در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.
مدیر امورسرمایه انسانی و پشتیبانی تصریح کرد: برای دستیابی به یک برنامه صحیح و جامع نیروی انسانی، آماده دریافت نظرات و دیدگاه‌های مدیران و کارکنان بانک و استفاده از تجربیات و دانش همکاران هستیم.
وی در پایان تاکید کرد: توجه به امور رفاهی و افزایش رضایتمندی کارکنان برای ایجاد انگیزه و ارتقاء بهره وری یکی از مهمترین موضوعات کاری این امور خواهد بود.

نظرات

پاسخی بگذارید